reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No u nas niestety boja się bardzo komplikacji - patrz objawów hiperstymulacji itd. Nie hospitalizuja i nie robią nic wiec boja się o każda hiperke. Przecież mi po punkcji kazali brać od razu chorobowe i wstawiać się na kontrole. Dzwonili i wypytywali się co u mnie. Generalnie zdziwieni byli ze poza wzdęciem u mnie zero problemów, a robili usg płuc itd.
Przestan juz o tym pisac bo zaraz oszaleje ;(
 
reklama
Jejjkuuu jak ja ci zazdroszcze ze tak lubisz narkoze ;) Tez bym mogla miec taki fetysz ile bym sobie wtedy rzeczy bod narkaza zrobila -oooooooooooo np cycki ;) 😅 😅 😅 Musisz miec bardzo zdyscyplinowany rozum 💪💪💪 bo moj to wiesz czesto mi plata figle ;) Nigdy nie mialam intubacji zawsze tylko takie krotkotrwale a i tak to bylo dla mnie wielkie wydarzenie ;) Co ty w tym lubisz? Wiecie co ostatio sobie wyobrazilam nie wiem czy kto ogladal the walkin dead i tam w pierwszym odcinku głowny bohater mial operacje jak zapadla pandemia na zombiaki... Wtedy wszyscy sie zarazili jego tak zostawili ;) I ja sobie wyobrazilam jak teraz mnie tez uspia wszyscy zachoruja na korone, spiepsza a ja sie obudze za jakis czas zupelnie sama w obliczu zaglady :o:o:o😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅😅 no paranoja 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
Za dużo filmów 😀😀😀Będzie dobrze. Wiesz ile osób bedzie o Tobie myśleć i Ci kibicować we wtorek? Nie ma innej opcji, niż ze będzie dobrze😊😊😊
 
Za dużo filmów 😀😀😀Będzie dobrze. Wiesz ile osób bedzie o Tobie myśleć i Ci kibicować we wtorek? Nie ma innej opcji, niż ze będzie dobrze😊😊😊
Ale wiesz przeciez sama ze duza ilosc pecherzykow nie zawsze rowna sie z iloscia komorek ;( Wiec ja bardzo sceptycznie do tego podchodze... Pamietam Twoja punkcje jak juz bylas w domku i dobrze sie czulas - jak ja ci wtedy zazdroscilam ;)
 
Jejjkuuu jak ja ci zazdroszcze ze tak lubisz narkoze ;) Tez bym mogla miec taki fetysz ile bym sobie wtedy rzeczy bod narkaza zrobila -oooooooooooo np cycki ;) 😅 😅 😅 Musisz miec bardzo zdyscyplinowany rozum 💪💪💪 bo moj to wiesz czesto mi plata figle ;) Nigdy nie mialam intubacji zawsze tylko takie krotkotrwale a i tak to bylo dla mnie wielkie wydarzenie ;) Co ty w tym lubisz? Wiecie co ostatio sobie wyobrazilam nie wiem czy kto ogladal the walkin dead i tam w pierwszym odcinku głowny bohater mial operacje jak zapadla pandemia na zombiaki... Wtedy wszyscy sie zarazili jego tak zostawili ;) I ja sobie wyobrazilam jak teraz mnie tez uspia wszyscy zachoruja na korone, spiepsza a ja sie obudze za jakis czas zupelnie sama w obliczu zaglady :o:o:o😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅😅 no paranoja 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
Intubacja ....miałam i kompletnie nic nie pamiętam. Normalnie wybudzilam się i tylko rzyganko potem.
 
Przedstawiam wam mój brzuchoooo [emoji23]🥰

IMG_1986.JPG


IMG_1987.JPG


Idealnie górka zaczyna się pod pępkiem [emoji23] będę duża
 
Tak powiem ci ze ulzylo mi jak powiedziala ze we wtorek powiedziala ze ona by mnie juz w pn wyslala na punkcje ale nie chce sie wcinac Pawełkowi ; ) W sumie tak sobie mysle ze dobrze jest czasami porozmawiac z innym lekarzem. Pytalam sie czy jest jakiekolwiek u mnie pdejrzenie endometriozy - powiedziala ze na 95% jest to wykluczone. Według niej jest to PCOS ale nie wielkie bo nawet na pierwszej wzycie pecherzykow bylo malo i byly w stadium antralnym... powiedziala ze widac ze cwicze i dbam o siebie i ze to jest ogromny a czamsem nawet jedyny klucz do sukcesu. Oczywiscie zalezy od przypadku - takze moje kochane dupcia w troki i cwiczymy ;) i dietujemy i zdrowo sie odzywiamy - to chyba naprawde dziala ;) @Liliana87 ty tez przed udanym transferem sporo zaczelas biegac prawda? Taki wysilek fizyczny jest chyba lepszy niz scratching emdnometrium ;) zreszta sam ten zespol antykardio mi spadl z 12,5 na 2!! wiec tu taj to chyba tez mialo duze znaczenie ;)


Dla mnie jesteś jak jakiś guru i idol do podziwiania i brania przykładu. Jakby się nie udało to bym zaczęła biegać mimo, że tego nienawidzę. Zumba super, zapindalanie z pasza albo zbożem super (achh kochane gospodarstwo rolne 😀) ale bieganie to ostatnia rzecz o jakiej myślałam.

Musi Ci się w końcu udać, wszystkie w Ciebie i Twoje piękne jajca wierzymy! Jeżeli równo dojrzewają to musi być przynajmniej kilka jak nie kilkanaście dojrzałych jajec z których będą piękne i dzielne zarodki 😘😘

I skoro tak wystrzeliłaś z tymi jajami, to się przyda organizmowi przerwa przed transferem. Pamiętaj "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" ✊✊✊✊✊✊💪💪💪💪

I trafiłaś na świetnego lekarza godnego pozazdroszczenia 😊
 
Ale wiesz przeciez sama ze duza ilosc pecherzykow nie zawsze rowna sie z iloscia komorek ;( Wiec ja bardzo sceptycznie do tego podchodze... Pamietam Twoja punkcje jak juz bylas w domku i dobrze sie czulas - jak ja ci wtedy zazdroscilam ;)
Jeszcze kilka i dni i sama to poczujesz😊Jak się teraz źle czujesz i wiadomo, ze będzie duuużo pęcherzyków to poproś od razu po wybudzeni o przeciwbólową kroplówkę. Mi to mega pomoglo na początku, a potem już było tylko lepiej
 
reklama
Do góry