reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny we wtorek będę mieć transfer 2 zarodków mrożonych. Jest to pierwszy transfer i trochę się nim stresuje. Możecie napisać jak to wygląda i kiedy robi sie bete
Transfer trwa dosłownie chwilę. Bez zadnego znieczulenia. Nic nie boli. Ja musiałam mieć pełny pęcherz. Podają zarodki przez taki długi "cewnik" i potem lekarz z Tobą porozmawia co i jak dalej. Jakie leki, co można, czego nie wolno. Powie tez kiedy betowac. Każda klinika ma inne wytyczne. W mojej pierwsza bete zawsze mialam robic w 11dpt. A miałam transfery 5cio dniowej blastki.
 
reklama
To zależy jakie zarodki? Jeśli blastocysty to najwcześniej 6 dnia po transferze możesz zrobić betę. A możesz powiedzieć czemu odrazu dwa skoro to pierwszy transfer ? 😉
Mam zamrożone 2 3 dniowe zarodki. A teansferujemy dwa bo tak z mężem postanowiliśmy lekarz nam tego nie doradzał więc czemu nie
 
@Aduś16 przyszly mi wyniki z dzisiaj i sporo na czerowno zwłaszcza leukocyty podwyzszone... Myslisz ze powinnam sie denerwowac czy tak moze byc ?
 

Załączniki

  • 20200314_181905.jpg
    20200314_181905.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 72
@Aduś16 co do metforminy to przypomnialo mi sie ze @Laurka2019 tez miala zlecona chyba na trzy miesiace przed stymulacją a ona nie ma problemow z insulina i napewno nie ma PCOS bo chyba wlasnie miala problem z jajeczkami i AMH chyba tez nie wysokie. Metformine tez przepisuja na jakosc jajeczek...
Bank danych @bazylia128 ma pamięć procesora:)
Endokrynolog powiedział ze metformina mi nie zaszkodzi i mozna sprobowac na 3 miesiące,ze względu na niskie amh(1.17 z 2017)i fatalną jakość komórek jajowych.moj prowadzący kazał od razu po punkcji odstawić metformine.
 
Jutro punkcja... ale nie wiem czy sie odbedzie, bo znow caly dzien mam na termometrze ponad 37 stopni. Boje sie, ze tam pojade jutro i mnie wyproszą. To jest taki stres, że masakra [emoji17]
Kurde chyba z nerwow ta temp ci urosła 🥺 jutro przed wyjazdem do kliniki weź 2 Apap może to pomoże, na pewno nie zaszkodzi
 
reklama
Do góry