reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na ostatniej stymulacji tez mialam duzo ale tylko 5 komorek po oczyszczeniu sie nadawalo. Jak dzisiaj rozmawialam z nia to powiedziala ze wynik mielismy nie wiargodny bo z 5 komorek 4 blastocysty - i pwoedziala ze na moim przypadku widac ze nie ilsoc a jakosc sie licza. Dzisiaj ostatnie zstrzyki z bemfoli i orgalutranu jutro o 22.30 dwa decapytele i w pn dwa sumamendy we wtorek o 09.30 punkcja :o Mialam miec plukanie jajeczek ale ona stwoerdzila ze te jajnki nie nadaja sie na plukanie bo tak duzo pecherzykow ale zaadzwonila do mojego D i on powiedzial ze ma niczego u mjie nie zmieniac ze wszystko sie okaze podczas punkcji - takze dba o mnie ten moj doktorek. W pn mam dzwonic czy bedzie i czy on mi bedzie punkcje robil. Jak nie on to sie zalamie - juz dzisiaj mi bylo smutno bez niego ale tak na serio to mega mu ufam i dobrze sie przy nim czuje i tak dlugo juz u niego jestem ze on tez dobrze mnie zna i pprzednim roazem tez on robil punkcje to wszystko juz wie... Ta Banchowa mi powiedzial ze sytuacja z korona sie tak dynamicznie rozwija ze nie sa w stanie niczego przewidziec. Ludzie nie zdaja soebie zprawy z tego jak bedzie okropnie, ze tu nie chodzi o panike ale stan jest nadzwyczaj wyjatkowy [emoji24][emoji24][emoji24] ku..wa naprawde sie boje. W klinice tylko dwie rejestratorki, nikt nikomu ni epoaje reki ona mnie trzymala na odległosc na dwa metry i tez odsuwala mnie od innych pacjentow caly czas powtarzajac ze ja nie moge miec teraz infekcji, caly czas dezynfekuja rece, w rejestracji rozmawialam z moja ulubiona dziewczyna to mi powiedziala ze sa strasznie zestresowani bo nigdy nie wiadomo kto przyjdzie i nie wiadomo czy wlasnie ona mnie treax nie zaraza, platnosc tylko karta i to zblizeniowo, profesora oczwyiscie tez nie bylo - on starszy wiec narazony - mowie wam dziewczyny masakra !!!!! Jeszcze mi ta dziewczyna powiedziala ze gdyby byli szpitalem to mogli by bez przerwy leczyc (szpital maja tylko w nazwie) a jesli rzad zdecyduje to od razu zamykaja klinieke ;(
Trzymam kciuki,żeby to Twój doktor robił punkcje. To na pewno miałoby pozytywny wpływ chociażby na Twoje samopoczucie. Duzo urosło, niech wyciągnę najwięcej jak się da i oby jak najwięcej bylo dojrzałych. A potem abyś się dobrze czula [emoji110][emoji110][emoji110] zobaczysz, tyle będziecie mieli zarodeczek,ze nie będziecie wiedzieli co z nimi potem robic [emoji7]
Sytuacja jest rozwojową dlatego oni sami nie wiedzą co to będzie...Ja też zaglądam na stronę kliniki i zastanawiam się co zrobią.. z rozpoczętymi procedurami i kobietami w ciazy, które tak jak ja np.sa umówione na prenatalne.
Oby te wszystkie środki zalecane przez państwo przyniosły skutki i oby szpitale ogarnialy..
 
reklama
Ale blastki oznacza się od 1 i dalej w górę....i z 1 oraz 2 klasyfikuje się jako wczesne blastocysty. Chyba jednak mamy na myśli coś innego. U mnie w klinice raczej nie mrożą z literką C, natomiast wszystkie blastocysty z A i B idą do mrożenia i transferów.
Tak mam na myśli wczesne blastocysty, złe się wyraziłam moje były 1bb
 
Tak powiem ci ze ulzylo mi jak powiedziala ze we wtorek powiedziala ze ona by mnie juz w pn wyslala na punkcje ale nie chce sie wcinac Pawełkowi ; ) W sumie tak sobie mysle ze dobrze jest czasami porozmawiac z innym lekarzem. Pytalam sie czy jest jakiekolwiek u mnie pdejrzenie endometriozy - powiedziala ze na 95% jest to wykluczone. Według niej jest to PCOS ale nie wielkie bo nawet na pierwszej wzycie pecherzykow bylo malo i byly w stadium antralnym... powiedziala ze widac ze cwicze i dbam o siebie i ze to jest ogromny a czamsem nawet jedyny klucz do sukcesu. Oczywiscie zalezy od przypadku - takze moje kochane dupcia w troki i cwiczymy ;) i dietujemy i zdrowo sie odzywiamy - to chyba naprawde dziala ;) @Liliana87 ty tez przed udanym transferem sporo zaczelas biegac prawda? Taki wysilek fizyczny jest chyba lepszy niz scratching emdnometrium ;) zreszta sam ten zespol antykardio mi spadl z 12,5 na 2!! wiec tu taj to chyba tez mialo duze znaczenie ;)
Tak. Właśnie równo 2 tygodnie przed transferem zaczelam biegać. I tylko dlatego, żeby zająć głowę oraz zeby troche pobudzić macice;) No ale nie wiem czy to miało wpływ, ja przypominam,że nie ćwiczyłam ponad 2 lata [emoji85] moze tak, bo tak nagle zaczelam latać po te 5-8 km w krótkim czasie.. myślę,że bieganie może pomóc, na pewno nie zaszkodzi. Na pewno lepsze to niż jakies ciezkie treningi cardio- bo organizm nasz i tak obciążony tymi wszystkimi lekami.
Ja myślę,że taki wynik u Ciebie to trzymanie diety, te wszystkie suplementy, borowina no i właśnie sport. Ja do pierwszej stymulacji nie robiłam nic, bo nie wiedziałam co się z czym je. Nie zdawałam sobie sprawy,ze COS procz tych leków od nich może mieć wpływ na ilość i jakość. Może dlatego pobrali tylko 12 komorek, z czego tylko 9 było dojrzałych. Gdyby doszło kiedys do 2 stymulacji to na pewno będę biegała i wróce do zdrowych nawyków żywieniowych, takich bardziej rystrykcyjjnych niz na chwile obecna [emoji39]
Kochana, wtorek już za pasem. Potem obowiązkowo L4 i będziesz odpoczywała.
 
Dziewczyny ja już po pierwszych zakupach ciążowych. Spodnie mnie cisną i na prawdę robi się nie wygodnie, przez ostatni tydzień mocno urosłam mimo ze na wadze 2kg mniej [emoji33] nie pomyślałabym ze to tak szybko będzie postępować.

Nie wiedziałam ze spodnie ciążowe są takie wygodne [emoji7] nie zamienię już ich na zwykle
[emoji7] no to super, ze takie wygodne. Ja tez jeszcze na wadze na minusie sprzed ciazy prawie 3 kg ale jak zakładam jakies jeansy, mimo,ze troche wiszą to nie jest mi wygodnie. Na pewno też sobie jakieś takie strzele w przyszłości. Póki co jakiś tydzień temu zamówiłam sobie spodnie dresowe z bluza przez głowę, no ale jeszcze nie doszły.
 
A ja się denerwuje bardziej niż cieszę, bo nie wiem co z tym drugim teraz będzie jak jest taka duża różnica między nimi.... Już sobie wkręcam, że na bank jest chory ten drugi i dlatego się tak słabo rozwija [emoji24]
Myślałam, że po dzisiejszej wizycie bd spokojna, a tu gorzej niż było
Kochana nie martw sie, nie stresuj.
To było usg przez brzuch A jeszcze jest wcześnie, może nie jest ono takie dokładne jak przezpochwowe. Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze [emoji7][emoji8][emoji173][emoji173] Dwa serduszka [emoji173][emoji173]
 
Kochana nie martw sie, nie stresuj.
To było usg przez brzuch A jeszcze jest wcześnie, może nie jest ono takie dokładne jak przezpochwowe. Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze [emoji7][emoji8][emoji173][emoji173] Dwa serduszka [emoji173][emoji173]
Dziękuję ❤️❤️❤️ poczekam i pójdę za dwa tygodnie gdzieś gdzie robią dopochwowo i wtedy myślę, że już będzie więcej wiadomo ☺️
 
reklama
Do góry