reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymam kciuki,żeby to Twój doktor robił punkcje. To na pewno miałoby pozytywny wpływ chociażby na Twoje samopoczucie. Duzo urosło, niech wyciągnę najwięcej jak się da i oby jak najwięcej bylo dojrzałych. A potem abyś się dobrze czula [emoji110][emoji110][emoji110] zobaczysz, tyle będziecie mieli zarodeczek,ze nie będziecie wiedzieli co z nimi potem robic [emoji7]
Sytuacja jest rozwojową dlatego oni sami nie wiedzą co to będzie...Ja też zaglądam na stronę kliniki i zastanawiam się co zrobią.. z rozpoczętymi procedurami i kobietami w ciazy, które tak jak ja np.sa umówione na prenatalne.
Oby te wszystkie środki zalecane przez państwo przyniosły skutki i oby szpitale ogarnialy..
Ona mowila ze tylko wlasnie z rozpoczetymi stymulkami i kobiety w ciazy wszystkie inne odwolywane ;)
 
reklama
Tak. Właśnie równo 2 tygodnie przed transferem zaczelam biegać. I tylko dlatego, żeby zająć głowę oraz zeby troche pobudzić macice;) No ale nie wiem czy to miało wpływ, ja przypominam,że nie ćwiczyłam ponad 2 lata [emoji85] moze tak, bo tak nagle zaczelam latać po te 5-8 km w krótkim czasie.. myślę,że bieganie może pomóc, na pewno nie zaszkodzi. Na pewno lepsze to niż jakies ciezkie treningi cardio- bo organizm nasz i tak obciążony tymi wszystkimi lekami.
Ja myślę,że taki wynik u Ciebie to trzymanie diety, te wszystkie suplementy, borowina no i właśnie sport. Ja do pierwszej stymulacji nie robiłam nic, bo nie wiedziałam co się z czym je. Nie zdawałam sobie sprawy,ze COS procz tych leków od nich może mieć wpływ na ilość i jakość. Może dlatego pobrali tylko 12 komorek, z czego tylko 9 było dojrzałych. Gdyby doszło kiedys do 2 stymulacji to na pewno będę biegała i wróce do zdrowych nawyków żywieniowych, takich bardziej rystrykcyjjnych niz na chwile obecna [emoji39]
Kochana, wtorek już za pasem. Potem obowiązkowo L4 i będziesz odpoczywała.
No wlasnie troche sie boje jak sie bede czuc bodzisiaj juz tak sie czuje ze juz nie pamietam jak to czuc sie po dawnemu ;) Ale musze wytrzymac ;) Moj doktorek mi obical ze nie bedzie hiperki a ta z dzis znowu dala do zrozumienia ze mnie to nie ominie ;(
 
@Aduś16 co do metforminy to przypomnialo mi sie ze @Laurka2019 tez miala zlecona chyba na trzy miesiace przed stymulacją a ona nie ma problemow z insulina i napewno nie ma PCOS bo chyba wlasnie miala problem z jajeczkami i AMH chyba tez nie wysokie. Metformine tez przepisuja na jakosc jajeczek...
 
No wlasnie troche sie boje jak sie bede czuc bodzisiaj juz tak sie czuje ze juz nie pamietam jak to czuc sie po dawnemu ;) Ale musze wytrzymac ;) Moj doktorek mi obical ze nie bedzie hiperki a ta z dzis znowu dala do zrozumienia ze mnie to nie ominie ;(
Musisz być silna i wytrzymac [emoji123][emoji123][emoji123] A po pierwszej stymulacji miałaś hiperke? Jak sie czułaś?
 
@Aduś16 co do metforminy to przypomnialo mi sie ze @Laurka2019 tez miala zlecona chyba na trzy miesiace przed stymulacją a ona nie ma problemow z insulina i napewno nie ma PCOS bo chyba wlasnie miala problem z jajeczkami i AMH chyba tez nie wysokie. Metformine tez przepisuja na jakosc jajeczek...
Mój lekarz to zanegowal. Chyba był by to złoty środek na niskie amh a jednak nie jest
 
reklama
Hej dziewczyny we wtorek będę mieć transfer 2 zarodków mrożonych. Jest to pierwszy transfer i trochę się nim stresuje. Możecie napisać jak to wygląda i kiedy robi sie bete
To zależy jakie zarodki? Jeśli blastocysty to najwcześniej 6 dnia po transferze możesz zrobić betę. A możesz powiedzieć czemu odrazu dwa skoro to pierwszy transfer ? 😉
 
Do góry