reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam zamrożone 2 3 dniowe zarodki. A teansferujemy dwa bo tak z mężem postanowiliśmy lekarz nam tego nie doradzał więc czemu nie
Z całej procedury zostały wam dwa 3 dniowe zarodki ? Pamietam ze miałaś sporo jajeczek chyba 6 się zapłodnilo prawidłowo? Dobrze pamietam ? Miałaś punkcję kilka dni przede mną dlatego tak skojarzyłam 😊😊
 
reklama
Kurde chyba z nerwow ta temp ci urosła 🥺 jutro przed wyjazdem do kliniki weź 2 Apap może to pomoże, na pewno nie zaszkodzi
A to nie jest tak ze takie leki przeciw bolowe moga osłabiac jakosc jajeczek? Ja bym chyba nie ryzykowala... Punkcje ci zrobia nie martw sie. Ja tez sie patrze caly czas na relanium ale chyba nie moge prawda?
 
Nie mam pojecia... fizycznie czuje sie ok. Nic nie wskazuje na przeziebienie nawet. Czy to mozliwe ze to przez leki, ktore sie bierze przed punkcją?
Mysle ze raczej nie, ja poprzednim razem mialam prawie hiperke a czulam sie swienie nie bylo mowy o temperaturze a ty tych jajeczek nie masz ponad norme... A denrwujesz sie czyms? Czy denerwujesz sie ze masz temp i sie tak nakrecasz?
 
Wlasnie ja tez sie boje brac cokolwiek. Taka temperatura to przeciez nic.... ale jak mialam w czwartek to mi mowil lekarz, ze jak bede miala temperature to mi nie zrobia punkcji i dlatego tak sie denerwuje tym.
A to nie jest tak ze takie leki przeciw bolowe moga osłabiac jakosc jajeczek? Ja bym chyba nie ryzykowala... Punkcje ci zrobia nie martw sie. Ja tez sie patrze caly czas na relanium ale chyba nie moge prawda?
 
Wlasnie ja tez sie boje brac cokolwiek. Taka temperatura to przeciez nic.... ale jak mialam w czwartek to mi mowil lekarz, ze jak bede miala temperature to mi nie zrobia punkcji i dlatego tak sie denerwuje tym.
A jaka to jest temperatura? Nie brala bym nic, wieczorem zawsze jest troche wyzsza... A moze termometr zepsuty? A wez zmierz mezowi ;)
 
reklama
Do góry