reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przypomniało mi sie jak kiedyś moja mam kupiła sagę z gazetą Fakt "Dzieci sztormu", 49 części i czytała, no i wzielam od niej tez, byłam za nią kilka części, wciągnęła mnie na maksa.. jadę kiedys autem, dzwoni, Marek odbiera i mowi,ze Sylwia prowadzi auto, coś przekazać? A ona, to ważne daj ja do telefonu, ja za telefon a ona mi w ryk, skonczyla czytac, i do mnie, ze ktoś tam (juz nie pamiętam) zmarl A ja się dre CICHO! Nie GADAJ MI!! A ona dalej,ze ona zmarł a Agnes to i tamto!! A ja dalej do niej PRZESTAN!!! Że byś Ty widziala Marka... teraz to ja zawsze pierwsza czytam i potem jej dopiero daje e.
[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Nie martw się :( ja też poza bólem głowy i zamuleniem, wynikającym chyba z pogody nic nie czuje. To mój 6 dzień, nie mam siniaków i nie czuje, żeby cokolwiek w środku się działo. I też mi dziwnie, bo jak czytam, że powinnam płakać i wzruszać na reklamie "merci", to czuje tylko zażenowanie [emoji35]
A jak było wcześniej u Ciebie?
Ide zrobic zastrzyk... Dziewczyny martwie sie bo dzisiaj jakos slabo cokolwiek czuje ;(
 
reklama
Do góry