reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam ci zrobic zdjecie 😂 😂 😂 Mam dupczyka mam ;) Ale taka mam chyba budowe ;) To fakt jesli chodzi o rozlokowanie miesni czy tluszczu to nie ma sprawiedliwosci... znam takich co wpierda....ja doslownie wszystko i nic im nie jest. Znam tez takich co np z tydzien nie pojedza chlebka i schudna z 5 kg a znam tez takich co sie musza wiecznie pilnowac a i tak talia osy nie grzesza ;)
Czekam 😂😂
No mój mąż należy do grupy pierwszej 😑 tyle żre, że to jest po prostu niewiarygodne 🤷🏼‍♀️ no ale cieszmy się z tego co mamy 🥰
 
reklama
Nie mam fejsa, poczekam na rozwój wydarzeń. Jak będzie w Szczecinie to odpuszczam a przed chwilą niby przyjęli kogoś do szpitala 30km ode mnie
co chwile kogos przyjmuja a pozniej sie okazuje ze to zwykla grypa albo przeziebienie... Ludzie bardzo panikuja. Ja mysle ze Pasnik tez by chyba jakos zareagowal gdyby bylo jakies realne zagrozenie, przeciez byliscie nie tak dawno u niego ...
 
21 pęcherzyków, 16 dojrzalych komórek, 12 się zapłodniło, ale finalnie tylko 3 blastki (jedna aktualnie chyba sobie rośnie... Dowiem się we wtorek)
Z 3ech rozmrazanych komorek zapłodniły się wszystkie trzy i mamy z tego czwartą blastkę.
Nelcia. Rośnie napewno. Ja tylko czekam aż napiszesz jak wspaniale jest usłyszeć to serducho !!
 
A jaką mieliście metodę wyboru plemników do zaplodnienia ??
Pierwszy protokół długi (menopur + gonapeptyl)- 1 pęcherzyk i 1 komórka nieprawidłowa; drugi protokół krótki (menopur, później orgalutran)- 4 pęcherzyki, 2 komórki, 1 prawidłowa, 1 zarodek 8A, transfer nieudany; trzecia procedura (menopur + Gonal f + pozniej włączony orgalutran) - 10 pęcherzyków 20 mm, 3 komórki, 2 nadające się do zapłodnienia, 1 w ogóle się nie zapłodniła, druga się zapłodniła, ale dziś obumarła
 
Witam Drogie Panie :)
Jestem nowa na tym forum, niestety już z niemiłymi przejściami. Jestem po dwóch nieudanych transferach. Aktualnie 2dpt. W poniedziałek miałam odwołany transfer 3-dniowego zarodka z powodu cytuje "zarodek nie nadaje się do transferu, nie rozwija się". Zarodek został pozostawiony do 5 doby do obserwacji. O dziwo podjął walkę i zaczął się dzielić. W środę kiedy był 5dniowym w momencie transferu był częściowo kompaktujacy co było kryterium minimalnym na daną chwile. Czy w historii tego forum bądź innych zasobów slyszalyscie o powodzeniu transferów zarodkow opoznionych?
Pozdrawiam!
 
Nooo [emoji853]. Paśnik mnie nastraszył trochę, kazał chorych unikać itd. A jak mnie ktoś zarazi to może być różnie. No kurde, boję się, serio. A jak mi klinikę zamkną, kuźwa, no nie wiem
Ja jestem po prostu w szoku, nie mam pojęcia dlaczego tak panikujecie. Zwróćcie uwagę, że co chwile są jakieś „epidemie” jak nie ptasia, to świńska .. ludzie ogarnijcie się. Wyłącznie lepiej telewizje bo ona robi ludziom wodę z mózgu. U mnie na is jest 26 przypadków i co ? Nic. Jeden nawet był na kwarantannie u mnie w szpitalu. Nikt nie panikuje. Jeżeli ktoś zachoruje to są to osoby starsze (głownie) A wirus jest wyleczalny w 98 % (tez zależy od grupy wiekowej). Jak dla mnie nie ma czym się przejmować. Lepiej zobaczcie sobie na statystyki ile ludzi umarło w tym roku po powikłaniach po grypie. Z tego co mi wiadomo w 1 miesiącu roku było to około 40, 5 tys ludzi. A jakoś nikt nie trąbi na lewo i prawo, że epidemia grypy zabija. Chcieli zatrzymać gospodarkę Chin i się im udało. Zaraz to wszystko ucichnie, nic nowego.
 
reklama
Ja praktycznie caly czas jestem sama na wizytach. nawet kiedys bylam sama na transferze ;) Ktos musi zarabiac na to in vitro ;) Wiec staram sie Łukaszowi nie przeszkadzac w pracy ;) Poza tym jakos lepiej sie dogaduje z doktorkiem jak jestem sama ;) Tak jest tutaj na forum kilka Łukaszy min. @Czarna1985 i @s.ols3404 ;) Łukasze sa fajne ;) Tylko moj czasami ma takie odchyly jak juz doczytalas ;)
No tak, ja wlasnie tez nie chce go ciągnąć ale te dwie pierwsze musiał byc, bo rozmowa i badania.
Bo Łukasz to nie imię, to stan umysłu 😁
 
Do góry