reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tylko nie zapomnij ze mydlo w plynie ;) Absolutnie nie w kostce 😂 😂 😂 Pomysl gdyby naprawde bylo tak zle to Pasniczek napewno by podjal jakies czynnosci, nie wiem na przyklad zaprzestalby na jakis czas paktyki zeby nie narazac pacjentek...
Oczywiście że tak. Ja jestem za zachowaniem zdrowego rozsądku. Do torebki żel antybakteryjny i częściej ręce dezynfekować. Nie wariujmy. Bo zaraz zamnkniemy sie w domach . Ostatnio czytałam, że jakiś faceta zamkął żonę w łazience bo myślał że ma koronawirusa a ona poprostu słabo się czuła. Weźcie dziewczyny jak nie będę się dłużej odzywać tzn poszłam do kibla bez telefonu i stary mnie przetrzymuje :p :p :p :p :p
 
reklama
Bazylka a ja jakoś czuję że u Ciebie dobrze wyjdzie. Bardzo wierzę w to że dobrym ludziom przytrafiają się dobre rzeczy
Wiesz ze ja ostanio caly czas panikuje ile bedzie zarodkow bo ostatnio cos te stymulacje zle wychodza ;( Staram sie jakos wyciszyc ale sie chol...rcia nie da ;) Tak bym chciala zeby efekt byl taki jak porzednio mialam 4 blastki... Zobaczymy, juz niedlugo ;)
 
Wiem ze mnie chcecie pocieszyć ale po prostu trzeba przyznać ze to nie wróży dobrze... A najgorsze jest ze i tak sie nachlac nie mogę dzisiaj i muszę czekac na wynik do poniedziałku... Powiem Wam że naprawdę ze mnie też jest żałosny przypadek... ;( przed chwilą się łudziłam jeszcze ze w sumie to mój 6,5 dpt bo transfer był po południu... Jak sie bania broni przed porażką. Szok.
Wyczekaj, co ma być to będzie. Najwyżej banię utopisz w poniedziałkowy wieczór.
 
Dokladnie. Duzo wiecej ludzi choruje, a nawet umiera przez powiklania po grypie.
Roznoca jest taka, ze grype znamy od ñat, a to cos nowego. Dla mnie cala ta panika jest irracjonalna...
Dokładnie. Nie wiem jak u Was poza PL, ale w Polsce faktycznie taka jakaś się zrobiła panika, że dramat... Moj M też z tych panikujących, w sensie ze dużo gada, ale nic nie robi. To mu mówię, jak tak się o nas boisz to chociaż coś kup na ten caly zapas... Bo przecież gada o tych zapasach... Chyba już trochę się teraz wstrzymuje z gadaniem, bardzo przeżywał pierwszy przypadek w ZG, a dzisiaj przegapił te kolejne, i ja mu spokojnie powiedziałam ze juz jest ich wiecej i nie tylko na zachodzie PL, bo Ostróda jest na Mazurach, to miał niewyraźną minę.
 
Oczywiście że tak. Ja jestem za zachowaniem zdrowego rozsądku. Do torebki żel antybakteryjny i częściej ręce dezynfekować. Nie wariujmy. Bo zaraz zamnkniemy sie w domach . Ostatnio czytałam, że jakiś faceta zamkął żonę w łazience bo myślał że ma koronawirusa a ona poprostu słabo się czuła. Weźcie dziewczyny jak nie będę się dłużej odzywać tzn poszłam do kibla bez telefonu i stary mnie przetrzymuje :p :p :p :p :p
😂 😂 😂 😂 no teraz to ja sie uplakalam ze smiechu ;)
 
@Netiaskitchen kiedys podczas stymulacji napisala ze ja lekarz traktuje jak bombe zegarowa bo wysokie AMH cos ponad 4 prawda? To ja tez chyba powinnam zrezygnowac juz calkowice z protokolu bo u mnie bedzie hiperka jak w banku. Ale to jest realne zagrozenie a nie jakis korona ;) Kiedy masz miec okres?
Amh 6.25 i tak, uslyszałam od lekarza, że podczas stymulacji jestem dla nich jak tykająca bomba. Miło co? 😂
 
reklama
Dla rozluźnienia;
 

Załączniki

  • 20200306_212953.jpg
    20200306_212953.jpg
    223,3 KB · Wyświetleń: 62
Do góry