reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Noooo tez juz o tym myslalam. I chyba wszyscy powpli panikuja. Mi Łukasz caly czas wbija do glowy zeby z nikim sie nie calowac na przywitanie i myc dokladnie rece. Co do calowania sie to mi sie przypomnialo jak zaczelam Łukasza poznawac z rodzina i ja mu tlumaczylam to ciocia i wujek - tylko pocaluj sie z nimi 😂 😂 😂 i on tego strasznie nie lubial i tlumaczyl mu ze u niego w rodzinie nie ma takiej potzreby ze witaja sie tylko podanem reki. I kiedys jak jezdzilam do niego na weekendy wjechalismy do intermarche na zakupy. No i idziemy ja mu oczyiscie jakies pierdoly pociskalam i patrze ze sie umsiecha do jakiejsc starszej pary z naprzeciwka ;) Pytam sie go kto to a on ciocia i wujek. Podchdzimy coraz blizej no to ja widze ze trzeba sie przywitac i rzucam im sie na szyje, caluje sie na trzy razy najpierw z pania, pozniej z panem i z tekstem do nich ze ciesze sie z takiego milego spotkania ;) Ci stoja i sie usmiechaja a Łukasz do mnie: Monika chcialem ci przedstawic pana kotry sprawdza u nas liczniki w domu i najprawdopodobniej jego zone :szok::szok::szok:😂😂😂 No musialy byscie widziec moja mine. Myslalam ze go zabije ...
Hahahahahahahahahaha 😂😂😂😂posikam się zaraz
 
No ja tez wtorek czyli po 7 dniach od rozpoczęcia, to Ty masz szybciej. Co klinika to inaczej 😊
No ja mam szybciej pewnie przez to moje wysokie AMH. Wczesniej mnie doktorek uprzedzil ze pozniej bede jezdzic codniennie ;) Ale na ostatniej wizycie powiedzial ze zobaczymy teraz na wizycie jak to bedzie wygladalo ;) Juz cie wpisalam w kalendarz ;)
 
Noooo tez juz o tym myslalam. I chyba wszyscy powpli panikuja. Mi Łukasz caly czas wbija do glowy zeby z nikim sie nie calowac na przywitanie i myc dokladnie rece. Co do calowania sie to mi sie przypomnialo jak zaczelam Łukasza poznawac z rodzina i ja mu tlumaczylam to ciocia i wujek - tylko pocaluj sie z nimi 😂 😂 😂 i on tego strasznie nie lubial i tlumaczyl mu ze u niego w rodzinie nie ma takiej potzreby ze witaja sie tylko podanem reki. I kiedys jak jezdzilam do niego na weekendy wjechalismy do intermarche na zakupy. No i idziemy ja mu oczyiscie jakies pierdoly pociskalam i patrze ze sie umsiecha do jakiejsc starszej pary z naprzeciwka ;) Pytam sie go kto to a on ciocia i wujek. Podchdzimy coraz blizej no to ja widze ze trzeba sie przywitac i rzucam im sie na szyje, caluje sie na trzy razy najpierw z pania, pozniej z panem i z tekstem do nich ze ciesze sie z takiego milego spotkania ;) Ci stoja i sie usmiechaja a Łukasz do mnie: Monika chcialem ci przedstawic pana kotry sprawdza u nas liczniki w domu i najprawdopodobniej jego zone :szok::szok::szok:😂😂😂 No musialy byscie widziec moja mine. Myslalam ze go zabije ...
Ahahahahah aaaaaaa sikam :))))
 
Też tak myślę.. mi sie zrobiły ogniska endometriozy po laparotomii.. A po laparoskopii torbiele miesiac w miesiac.. nigdy wcześniej nie miałam i to zawsze z lewej strony, z lewej tez mialam pozamaciczna i zawsze z lewej mi zawsze roslo wiecej i większe pęcherzyki.
Jak bylam na warsztatach obudź w sobie życie w Poznaniu to tam lekarz z Invimedu powiedzial,ze każda, każda ingerencja chirurgiczna wpływa negatywnie na nasz organizm i jakość komórek, bo zawsze się zrobia zrosty w srodku, a to pożywka dla endometriozy.. mówił też o usunięciu jajowodow przy peknietej ciazy..ze oni zawsze usuwają bo on nie będzie i tak sprawny, wręcz może zaszkodzić.
Moja przyjaciółka miala dwie cesarki. Po pierwszej juz miala rzeźnie, po drugiej nawet nie wiedzieli jak zszywac. Takie zrosty. Teraz i jelita z pęcherzem pozrastane.. bol nieziemski, ciągle plamienia.. tak bardzo współczuję nam wszystkim kobietom, tyle musimy przejść pod kątem spraw kobiecych... ;(
Ja mialam cc robiona na spokojnie, bez pospiechu, bardzo malo krwawilam i na usg wyglada ze ze zrostami jest calkiem niezle. Jak mnie w czerwcu otworzy to rzucu okiem jak sytuacja, bo wiadomo, ze po cc moze byc roznie.
 
reklama
No ja mam szybciej pewnie przez to moje wysokie AMH. Wczesniej mnie doktorek uprzedzil ze pozniej bede jezdzic codniennie ;) Ale na ostatniej wizycie powiedzial ze zobaczymy teraz na wizycie jak to bedzie wygladalo ;) Juz cie wpisalam w kalendarz ;)
No tak, lepiej miec w takiej sytuacji wszystko pod kontrolą.
Fajnie, ze jest ktoś, kto jest na podobnym etapie :) rzucilo mi sie w oczy, ze nawet nasi mężowie mają tak samo na imię.
Bylismy teraz we wtorek i ja się pytam czy na tą kontrolę mogę już sama być, na co lekarz: oczywiscie! Pan Lukasz bedzie nam potrzebny tylko do oddania nasienia.
My beka, lekarz beka :D
 
Do góry