reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry.
Jako, że zawsze po deszczu przychodzi słońce to i do mnie przyszło. Może na razie promyczek ale jednak. Proszę o wpisanie na listę. 18.03.2020 wizyta u profesora Łukaszuka i omówienie sytuacji i ewentualnego dalej.

Dziewczyny już jakiś czas chodzi za mną pewną myśl. Wątek "kto po invitro" jest takim koglem-moglem wszystkiego. Zastanawiam się czy nie założyć wątków dodatkowych dotyczących tylko konkretnych kwestii? Czasem ktoś zadaje pytanie, które ginie w toku rozmowy na inny temat. A gdyby założyć temat stricte w temacie medycznym A resztę zostawić tu? Najbardziej myślałam o wątku z wizyt lekarskich gdzie byśmy pisały stricte plany leczenia, leki, sposoby działania. I wątek psychologicznego aspektu naszych starań. Może któraś z Was korzysa/korzystała z pomocy psychologa niepłodności? Może można kogoś polecić? Jakieś rady? Co myślicie?
 
reklama
Może to zabrzmi brzydko ale podaje się dwa żeby został jeden. Ja tak robię i jak do tej pory tak się dzieje. Ja bardzo bym chciała mieć bliźniaki ale ciąży sobie nie wyobrażam. Wątpię, żebym dotrwala do końca ciąży a nie ma nic gorszego niż wcześniaki. To jest ogromne ryzyko i może być tragedia. Są oczywiście kobiety którym to się udaje. Bardzo im zazdroszczę. Ja bym nie dała rady.
Wiem, wiem😔 też bym chciała ale widocznie tak musiało być... Czasem myślałam, że już nigdy się nie uda... Więc cieszę jak cholera z wczorajszej bety chodź wiem, że mega długa droga przede mną
 
O matko...jakieś kosmiczne te cyfry!!!☺☺☺
Nie za wysokie? Spodziewałam się bety ok 150... Teraz to dopóki nie będzie serduszka to chyba nie odetchnę...
Piękna beta,jak ja Ci zazdroszcze tych szybkich wynikow:)
Ciesze sie bardzo z Twojego szczęścia,Maxsiu bedzie super starszym bratem,sciskam Cię mocno 🤗😘
 
Tak to jest podobno prawdopodobieństwo uzyskania pojedynczej ciąży z dwóch jest większe niż dwa razy z pojedynczych. Chociaż jest to też smutne i stresujące jeśli poda się dwa a np wogole ciąży się nie uzyska. Tle że nie jest powiedziane że gdyby podać je osobno to cokolwiek by to zmieniło.
No mnie lekarz nie namawiał jakoś mega bardzo, ale sugerował żeby podać dwa że zwiększa szanse, z czego ja się oczywiście ucieszyłam Bo marzyłam zawsze o blizniakach, ale myślę że został tylko jeden...
 
reklama
Dziękuje Kochana ze pytasz 😚, jeszcze nie, czekam na okres który powinnam planowo dostac w niedziele i wtedy umówie się na histeroskopie. Zostają mi jeszcze do zrobienia badania z krwi, dużo tego, zrobię je po histero.
Ty już startujesz za niedługo 🙂, dalej podświetlasz majtki telefonem czy okres już nie przyszedł? 😉
dalej, dalej jestem w tym bardzo dobra ;) Czekam jak nie przyjdzie dzisiaj do 18 - tej to sie juz nie bede stresowac ;) No jutro sie bede stresowac pewnie ze jeszcze nie przyszedl 😂 😂 😂
 
Do góry