reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A ty kochana kiedy podejdziesz do transferu ? Pozdro dla Ozyyy-iego ;)
Teraz jestem na lekach immunosupresyjnych i mam nadzieję że w następnym cyklu mi się uda podejść. Transfer byłby pewnie pod koniec marca.
Mój Ozzy pozdrawia Twojego Ozyiego;) Czy z twojego też taki łobuziak?
 
reklama
O matko...jakieś kosmiczne te cyfry!!![emoji3526][emoji3526][emoji3526]
Nie za wysokie? Spodziewałam się bety ok 150... Teraz to dopóki nie będzie serduszka to chyba nie odetchnę...
Jezuuuu Necia, co za emocje [emoji2][emoji2][emoji2]. Cieszę się z tobą kochanie[emoji3590][emoji3590][emoji3590]. Piękny widok [emoji7]
Dopisz tam na górze moje imię i nazwisko [emoji12]
 
Tez sie nad tym ostatnio zastanwialam. @Alicja90 miala podane dwie blastocysty a wynik bety raczej wskazuje na jednego kropeczka. I ja w zasadzie jestem przeciwna podawaniu dwoch zarodkow. Ale tak sobie wczoraj pomyslalam czy nie warto byloby zaryzykowac. Skoro to tak zwieksza szanse... Ciezka decyzja
Jeszcze mam chwilę, zobaczę jak wyjdą badania , poczytam artykuły. Boję się stracić 2 mrozaki. Mam ostatnia stymulację z dofinansowaniem :(
 
reklama
Do góry