reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakby alutka jak rano wstajemy nie zaczela sie czochrac to bym narobila paniki ;) I ja tak potrafie o 6 rano jak nie biegam patrzec jak ona sie cieszy na lozku 😅 ale to jest taka lambada grubaska ;) i sie przede mna popisuje ;) Oczywiscie liczy na jakis przysmaczek ❤ a maly Ozi nie wie o co chodzi i probuje nadrobic szczekajac
:biggrin2:
Slodziaki te nasze psinki. Jak tu ich nie kochać ❤
Gdyby nie moj Shogun pewnie wylądowałabym w szpitalu psychiatrycznym. Przelewam moja miłość na niego. Pewnie u Ciebie to samo😉
 
reklama
Dzisiaj odebrałam wyniki i toxo igM wyszło dodatnie. Kurcze już tyle razy robiłam te badania i zawsze dodatnie miałam tylko igG, a teraz mam dodatnie jedno i drugie... Czy to przeszkadza przy stymulacji? Czy tylko przy ciąży? Co w ogóle mam z tym fantem zrobić?
 
Dzisiaj odebrałam wyniki i toxo igM wyszło dodatnie. Kurcze już tyle razy robiłam te badania i zawsze dodatnie miałam tylko igG, a teraz mam dodatnie jedno i drugie... Czy to przeszkadza przy stymulacji? Czy tylko przy ciąży? Co w ogóle mam z tym fantem zrobić?
IgM dodatnie to świeże zakażenie, nie za dobrze. Skonsultuj z lekarzem.
 
Wtedy może się okres nie pojawić ?
Może się nie pojawić albo bardzo opóźnić. Ja teraz w grudniu mialam. Bylam na usg w 36dc bo już czulam,że coś nie tak, mimo,ze ja mam nieregularne miesiączki i byla juz spora torbiela. Mialam brac duphaston na wywołanie @ ale przeciagapam sprawę bo to był okres swiateczno- noworoczny A wiedzialam,ze mojego dr nie ma w klinice i okres przyszedl sam po 52dniach... I ostatecznie bylam na wizycie w zastępstwie u innego bo tak to wypadło.
 
No ja siedzę po tym spotkaniu z embiolożką i płaczę. Nie tak to miało być. Kataru nie czuję nawet. Z 21 pecherzykow pobranych było 16 dojrzalych komórek. Nasienie calkiem ok, podobno było z czego wybierać. Zapłodnilo się 12 komórek . Do teraz przetrwały 3...reszta padła między 3 a 5 dobą... Z tych 3 zamrożonych oocytów rozmroziły i zapłodniły sie wszystkie, jeden zarodek juz padł, do teraz jeszcze 2 walczą. Jutro lub w poniedziałek bedzie info co z nimi.
To tak a propos tego jakie znaczenie ma duża ilość komórek. Niezbyt wielkie jak widać.
Staram się uspokoić, ale zdecydowanie nie tak sobie wyobrażałam ten dzień... Nawet woda mi nie wchodzi.
Kochana nie jest źle! Ile ty chcesz tych komórek po 35 r.ż.... :) ?? Pamiętaj że whstarczy 1 zajebista! Trzymam kciuki za nią ❤
 
O ja pierdziele, to narozrabiałas. Moj by się chyba zagotował jakbym mu lusterko przychaczyla, bo on co sobotę(np teraz tez 😸) siedzi w garazu i sobie to swoje auto tam pucuje, wymienia sama nie wiem już co i pewnie popija piwo, ale przynajmniej mam spokój 🤣.
My mamy jedno auto, tzn mąż ma, a ja mam rower 😄. Kiedyś mu obdarlam felgę jak parkowałam i szybko zamalowalam lakierem do paznokci 🤣 i tak się kapnął 😓😓😓 Miałam przesrane
To u nas odwrotnie mąż zawsze mówi że auto rzecz nabyta A odkąd mam swoje dbam i obawiam przed rysami
 
reklama
Dzisiaj odebrałam wyniki i toxo igM wyszło dodatnie. Kurcze już tyle razy robiłam te badania i zawsze dodatnie miałam tylko igG, a teraz mam dodatnie jedno i drugie... Czy to przeszkadza przy stymulacji? Czy tylko przy ciąży? Co w ogóle mam z tym fantem zrobić?
Możliwa jest reaktywacja choroby choć raczej rzadko spotykana sytuacja. Na pewno lepiej to wyjaśnić, leczenie antybiotykami przy starych zakażeniach jest długie. Może to jakaś pomyłka laboratorium? Najlepiej wyjaśnić to u dobrego zakaźnika, często okazuje się że nie ma infekcji. Do stymulacji pewnie możesz podejść ale transfer w przypadku reaktywacji pierwotniaka jest niemożliwy.
 
Do góry