reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Mocne kciuki ✊ i ciepłe myśli wysyłam !!! 😘😘 Będzie dobrze!
 
Mam pytano do dziewczyn które podchodziły na cyklu sztucznym.

Wam tez zdarzyło się ze kuły was jajniki raz po lewej raz po prawej stronie? Niby nie powinny bo przecież owu brak i dostarczam sztucznie progesteron [emoji848][emoji848]
Tak ja tak miałam w 1 ciąży, po stymulacji miałam lekka hiperkę, wszystko skończyło się dobrze.
 
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Pomodle się za Ciebie
 
reklama
A robisz na oliwce? Mnie na początku tez bolało ale szybko się przyzwyczaiłam i teraz to nawet lubię jak mnie uda potem palą z gorąca 😜
Taaaa oczywiście ..jak to mówią - nie posmarujesz -nie pojedziesz 🤣🤣🤣ale tak poważnie - używałam banki kilka lat temu, ale sporadycznie - kilka razy w miesiącu.Poza tym zawsze byłam wysportowana i nie miałam problemów z cellulit .. odkąd zaczęłam stymulacje przed inseminacjami i ivf pOzniej - draaaaamat 😫😫😫dodatkowo doszedł problem z tarczyca - zaczęłam wrecz puchnąć ..i cellulit wrecz eksplodował nawet tam gdzie nigdy go nie było ... dlatego pytam o sposoby ☺️Peelingi tobie regularnie - wracam pomału do ćwiczeń ,bo moje serce już mi pozwala na to, zdrowo jem, pije dużo wody i herbat ziołowych .. ale jest gorzej i gorzej .. kupiłam szczotkę z naturalnego włosia ☺️Jestem po pierwszym szczotkowaniu i skóra jest meeeeeega w dotyku .. nie sadze , żeby cellulit zniknął od tego , ale nie zaszkodzi spróbować ☺️
 
Do góry