reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczyny
Jestem 14 dni po transferze. W 11 dpt zrobilam pierwszy test (sikanca) wyszedł pozytywny w 12 dpt to samo, od wczoraj test wychodzi negatywny dziś też tak wyszedł, czy któraś z Was miała tak samo czy jest jeszcze szansa, dlaczego testy wychodziły pozytywnie a teraz negatywnie.....
 
reklama
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Kochana trzymaj się mocno ! Będzie dobrze !!!!!! ❤️❤️❤️❤️
 
Witam dziewczyny
Jestem 14 dni po transferze. W 11 dpt zrobilam pierwszy test (sikanca) wyszedł pozytywny w 12 dpt to samo, od wczoraj test wychodzi negatywny dziś też tak wyszedł, czy któraś z Was miała tak samo czy jest jeszcze szansa, dlaczego testy wychodziły pozytywnie a teraz negatywnie.....
Dlaczego nie pójdziesz na betę? Jak to mówią: sikańce oszukańce
Ok doczytałam że nie możesz zrobic bety
 
Na pewno chwila przerwy na złapanie dystansu Ci pomoże😘Widać zmęczenie... Zrób badania, a jak z nich nic nie wyjdzie (bo i tak moze być) to zastanów się na spokojnie co dalej. Zarodek się za implantował, bo beta sie pojawiła. To lepszy znak niz 0.Moze faktycznie kwestia trafienia na prawidłowy zarodek. Te oznaczenia morfologiczne zarodków tylko pokazują jak one wyglądają z zewnątrz, ile mają komórek, jak sie rozwijają. Nie mówi nam to jednak nic o tym czy one są genetycznie prawidłowe. Opcje sprawdzenia są z grubsza dwie, albo badać (czyli PGD) albo transferować i patrzyc co będzie. Nieprawidlowe w ogromnej wiekszosci nie będą się rozwijać. Ja jestem zwolenniczką tego drugiego podejścia, oczywiście jesli nie ma wskazań np. jakichś nieprawidłowosci w kariotypach, chorób genetycznych w rodzinie. Badaliscie kariotypy?
Nie nie badalisny , mój partner na już dziecko z pierwszego małżeństwa ... boję się że to u mnie może być problem ....
 
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Jeeezuuuuu !!!!! @Liliana87 !!! Trzymaj sie !!!! To pewnie nic groznego jakis krwiaczek. Daj nam od razu znac!!!!
 
Mieszkam w UK tutaj nie robią bety chyba ze jest podejrzenie ciazy pozamacicznej, dzisiaj jadę do przychodni na sikanca, może uda mi się namówić lekarza na betę
Rozumiem. Wiele razy były tu sytuacje ze sikaniec nie pokazał nic, chociaz byla juz konkretna beta...Może akurat wadliwa partia jakaś. Beta to beta. Nie oszuka. Powodzenia zatem😘
 
Taaaa oczywiście ..jak to mówią - nie posmarujesz -nie pojedziesz 🤣🤣🤣ale tak poważnie - używałam banki kilka lat temu, ale sporadycznie - kilka razy w miesiącu.Poza tym zawsze byłam wysportowana i nie miałam problemów z cellulit .. odkąd zaczęłam stymulacje przed inseminacjami i ivf pOzniej - draaaaamat 😫😫😫dodatkowo doszedł problem z tarczyca - zaczęłam wrecz puchnąć ..i cellulit wrecz eksplodował nawet tam gdzie nigdy go nie było ... dlatego pytam o sposoby ☺️Peelingi tobie regularnie - wracam pomału do ćwiczeń ,bo moje serce już mi pozwala na to, zdrowo jem, pije dużo wody i herbat ziołowych .. ale jest gorzej i gorzej .. kupiłam szczotkę z naturalnego włosia ☺️Jestem po pierwszym szczotkowaniu i skóra jest meeeeeega w dotyku .. nie sadze , żeby cellulit zniknął od tego , ale nie zaszkodzi spróbować ☺️
Poślizg musi być 🤣 a te hormony faktycznie robią masakrę z ciałem. Ja najgorzej miałam z syfkami na twarzy a nigdy nie miałam problemu z cerą 😱 dieta, sport i masaże zrobią cuda 💪 a ta bańka naprawdę działa mi się wydaje, a szczotka tez super na wygładzanie skory, mega miękka jest po tym 🤩Tylko szczotki chyba tez nie można codziennie, tak ze 3 razy w tygodniu.
 
reklama
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

✊✊✊✊✊ Za walecznego Kropka, który tylko straszy mamusie!!!
 
Do góry