reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co to sa te banki chinskie :o
Takie male ustrojstwo 🤣🤪cholernie boli( podobno tylko przez pierwsze kilka dni)przy wykonywaniu masażu , ale daje super efekty .. niestety przy mojej naczynkowej skórze muszę uważać 🥴 Koszt tez na + , bo ok30 zł za zestaw 4 rożnej wielkości baniek .. u mnie za jeden masaż w salonie bańka chińska 30 min , trzeba zapłacić 45 euro 🤦🏻‍♀️😫🥴
 

Załączniki

  • 745AE53F-E546-4F82-8D13-AF8108F454E5.jpeg
    745AE53F-E546-4F82-8D13-AF8108F454E5.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Kochana trzymam kciuki ✊✊✊✊✊ modlę się żeby było wszystko w porządku ❤️
 
Nie stać mnie na chwilę obecną na takie koszty. Jadę na kredycie z którego zaraz środki się skończą. Tarczyca miałam badania mam niedoczynność i biorę letrox 1×1. Walczę 11 lat intensywne od 2, miałam 5 inseninacji po czym zrobione laparoskopie i histeria stąd diagnoza o niedriznosci. Potem stymulacji i in vitro, co się stało z 6 / prawdopodobnie się przestały rozwijać. Jutro sprawdzę papiery. Lekarz nie jest za sztucznym stymulowaniem bo mówi że u mnie nie ma takiej potrzeby, owulacji regularne, ładne i ebdimetruim też niby prawidłowe.
Więc o co tu w tym wszystkim chodzi ?
Jestem dziś załamana psychicznie naprawdę, odechciało mi się, brak nadzieji czuje jakby mnie zostawiła. Przez ostatnie miesiące żyłem z dnia na dzień, dosłownie od badania do badania i tak w kolko. Może to dziwne ale zupełnie nic nie było co mogło by sprawiać mi przyjemność, zaslepiona byłam tylko w procedurę. Chyba popadlam w chorobę jakąś maniakalna o tym wszystkim. Na niczym skupić się nie mogę 😔 beznadzieja totalna.
Co do leków to brałam po transferze duphaston, luteine dop, i zastrzyk prolutex. Dziś progestereon miałam 30.60 więc napisał dr że dobry.
Jedyne co teraz zrobię to ta krzywą na to znajdę siłę ... co do transferu to dziś przeszły mnie myśli że zamrożone są bezpieczniejsze niż ze mną bo coś jest nie tak u mnie i je tracę 😥😥😥
Na pewno chwila przerwy na złapanie dystansu Ci pomoże😘Widać zmęczenie... Zrób badania, a jak z nich nic nie wyjdzie (bo i tak moze być) to zastanów się na spokojnie co dalej. Zarodek się za implantował, bo beta sie pojawiła. To lepszy znak niz 0.Moze faktycznie kwestia trafienia na prawidłowy zarodek. Te oznaczenia morfologiczne zarodków tylko pokazują jak one wyglądają z zewnątrz, ile mają komórek, jak sie rozwijają. Nie mówi nam to jednak nic o tym czy one są genetycznie prawidłowe. Opcje sprawdzenia są z grubsza dwie, albo badać (czyli PGD) albo transferować i patrzyc co będzie. Nieprawidlowe w ogromnej wiekszosci nie będą się rozwijać. Ja jestem zwolenniczką tego drugiego podejścia, oczywiście jesli nie ma wskazań np. jakichś nieprawidłowosci w kariotypach, chorób genetycznych w rodzinie. Badaliscie kariotypy?
 
Ostatnia edycja:
Brocha nieogolona, hybrydy w połowie pozrywane A ja sie cala trzęse...
Dziewczyny proszę Was o kciuki.
Jestem w szpitalu. Rano wstalam wkładka brazowo- rozowo- czerwona. Ciężko określić. No ale zmieniłam. Zaaplikowalam luteine. Po chwili cala wkładka żywa krew. Przyjechaliśmy na izbę. Przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Trzymam kciuki!!! Ale wierzę ze bedzie dobrze. Nie piszesz o bólu, a dziewczyny podawały ból plus krew jako glowne objawy gdy dzieje sie bardzo źle. Wiec wierze że bedzie dobrze!!! Myslami z Tobą...
 
reklama
Do góry