reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, wstałam i nie czuje się ciazowo [emoji22][emoji22] smuteczek nadal mnie ogarnia. Wczoraj pogadałam sobie z mężem niby już było wszystko si ale w nocy znowu koszmary - w roli głównej dzieci ale nie moje - jakaś tragedia samolotowa...

No masakra wolałam rozmowy z muszla i ból brzucha wtedy wiedziałam ze ciaza jest a teraz? Nawet nie wiadomo czy w ogóle serce jest - do dupy się czuje [emoji24][emoji24]
Przypominam Ci kochana i tym samym uspokajam i Ciebie i siebie,ze niektóre kobiety to w ogóle nie maja objawow ciazowych! A wszystko się pieknie rozwija.
Ja dzis tez czuje się dobrze jak nigdy wcześniej. Zadnych mdłości i boli.
Może jeszcze ktoś inny potwierdzi, ze to nic nie znaczy??
 
reklama
Mi tez założył. Ale nic konkretnie nie wpisywal. Wiec ona jest pusta tyle ze mam książeczkę. Powiedzial ze na nastepnej wizycie wszystko uzupelnimy.
No to masz karte ;)
Musismy jakos wytrwać do kolejnych wizyt;) Nie martw się;)
Mi wpisał grupę krwi, choroby moje i rodziny, kazał iść do położnej i mnie zwazyla oraz zmierzyła ciśnienie. Nabazgral tam generalnie brzydko.
 
Hej dziewczyny, wstałam i nie czuje się ciazowo [emoji22][emoji22] smuteczek nadal mnie ogarnia. Wczoraj pogadałam sobie z mężem niby już było wszystko si ale w nocy znowu koszmary - w roli głównej dzieci ale nie moje - jakaś tragedia samolotowa...

No masakra wolałam rozmowy z muszla i ból brzucha wtedy wiedziałam ze ciaza jest a teraz? Nawet nie wiadomo czy w ogóle serce jest - do dupy się czuje [emoji24][emoji24]
Naprawde jest za wczesnie na objawy. Ja w obu ciazach zaczelam cokolwiek odczuwac w 9tc, wczesniej wiedzialam tylki z bety i z usg, nic innego na to nie wskazywalo. Musisz sprobowac sie uspokoic. Dla zadnego z Was Twoje nerwy nie sa dobre. Laduj baterie, wysylaj kropkowi pozytywne mysli. Niech wie, ze mama w niego wierzy [emoji4]
 
Naprawde jest za wczesnie na objawy. Ja w obu ciazach zaczelam cokolwiek odczuwac w 9tc, wczesniej wiedzialam tylki z bety i z usg, nic innego na to nie wskazywalo. Musisz sprobowac sie uspokoic. Dla zadnego z Was Twoje nerwy nie sa dobre. Laduj baterie, wysylaj kropkowi pozytywne mysli. Niech wie, ze mama w niego wierzy [emoji4]

Tylko ze ja już to wszystko czułam i nagle się skończyło
 
Tylko ze ja już to wszystko czułam i nagle się skończyło
Dobrze pamietam, ze jestes przed usg serduszkowym? Wybacz, ale cokolwiek czulas nie moglo to byc objawem ciazowym. To bardzo malo prawdopodobne, ze w 4 czy 5tc mialas juz mdlosci czy cokolwiek takiego, beta hcg jest jeszcze wtedy za niskie zeby dawac objawy. Nie wkrecaj sobie, ze cos jest nie tak, bo poki co nic na to nie wskazuje.
 
reklama
Do góry