reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, podczytuje Was juz od dlugiego czasu. Tez jestem po in vitro, dwoch probach nieudanych w tym jedno z KD ale to juz jest dawna historia, u mnie menopauza sie zbliza tak wiec tego.... Ale co chcialam napisac to ze Wasze wpisy na ksiazke sie nadaja, naprawde :), czyta sie je jak jakis dobry niekonczacy sie pamietnik, super babki jestescie :) . Zycze Wam duzo sily w walce o upragnione szczescie i samych pozytywnych, rosnacych bet:)
 
reklama
Ja w ogóle nie prasuje 🤦🏻‍♀️Tylko jak już coś ewidentnie wyglada jakbym ze śmieci wyciągnęła 😜 ale polecam suszarkę do prania, ja bez niej życia nie widzę bo ma opcje suszenia bez zagnieceń i naprawdę nie trzeba na zelazku latać... chyba, ze koszule No to wtedy troszkę 😄 A co do porządku to ja czuje się nerwowa jak mam na przykład naczynia na zlewie i bałagan w salonie ale jak ich nie widzę to jest mi ok :) także szafa to nie zawsze zorganizowana niestety 😜😜
My w nowym mieszkaniu będziemy mieć suszarkę ☺️juz nie moge się doczekać ☺️
 
Nie. Mieszkam w PL. Maz sie pytał,czy nie chce pojsc wczesniej ale ja sie chyba boje.. mowi,żebym poszla do mojej miejscowej dr, która nam pomaga i wspiera, ale ja bym chciała jej zrobić niespodziankę i pojsc do niej jak już będę miała piekne zdjecie i wszystko będzie dobrze.. poza tym ktos pisał,ze takie gmeranie na poczatku ciazy nie jest dobre... Więc chociaz w taki sposób siebie chce uspokoić..
[/QUOTE

Eh ten strach. Kazdego dnia. Mniejszy wiekszy ale jest.:( Dobrze damy rade. Glowa do gory. Poczekamy na nasze terminy. Choc ja muszę i tak iść przed moja wizyta do innego lekarza(prywatne ubezpieczenie) zeby założył mi karte ciazy bo chce chociaz badania zrobic te w 1 trymestrze za darmo.
 
Hej dziewczyny, wstałam i nie czuje się ciazowo [emoji22][emoji22] smuteczek nadal mnie ogarnia. Wczoraj pogadałam sobie z mężem niby już było wszystko si ale w nocy znowu koszmary - w roli głównej dzieci ale nie moje - jakaś tragedia samolotowa...

No masakra wolałam rozmowy z muszla i ból brzucha wtedy wiedziałam ze ciaza jest a teraz? Nawet nie wiadomo czy w ogóle serce jest - do dupy się czuje [emoji24][emoji24]
 
reklama
Do góry