reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myślałam o tym detektorze, ale mąż mowi ze zwariowalam. Chyba nie rozumie ze bardzo sie boje
No wczoraj mialam lepszy dzień. A z ta wizytą poczekam.. Może w przyszlym tygodniu dla uspokojenia. Dzieki za wsparcie! Glupi kuzwa sen..
Nie przejmuj się, nic się nie stanie. Czasem trudno detektorem tętno znaleźć, wtedy padniesz na zawał. Nawet w zaawansowanej ciąży położne w szpitalu szukały tętna chwilę. Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale po co dodatkowe nerwy. Lepiej skoczyć na USG do innego ginekologa, dzidziuś pomacha mamusi, spokój na kilka dni:)
 
reklama
Oszaleje:(:( wizyta dopiero w marcu. Nie chce miec takich snów. Będę chciała to sama za moim przyzwoleniem coś sie porobi a nie z nocy :(:( najbardziej sie boje ze serduszko przestanie.... Tfu tfu tfu tfu. I nawet o tym nie bede wiedziała:(
Jejku;( prosze Cię... Nie myśl tak! Ja wiem,ze to czekanie jeat straszne. Ja mam wizytę, na której powinnismy zobaczyć zarodek dopiero za ponad tydzień. I też codziennie mysle,ale po chwili na siłę oddalam mysli.. trzeba wierzyć w nasze Kropeczki!!! [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Nie przejmuj się, nic się nie stanie. Czasem trudno detektorem tętno znaleźć, wtedy padniesz na zawał. Nawet w zaawansowanej ciąży położne w szpitalu szukały tętna chwilę. Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale po co dodatkowe nerwy. Lepiej skoczyć na USG do innego ginekologa, dzidziuś pomacha mamusi, spokój na kilka dni:)
Twoje podejście jest super, taki spokój w tych Twoich wypowiedziach😊 podziwiam Cie za to. Właśnie poczytałam o tym detektorze..chyba faktycznie to nie dla mnie. Bo problemy ze znalezieniem tetna sa dosc częste. Z wizyta poczekam.. Muszę wycwiczyc w sobie opanowanie. Bo po 1. Oszaleje po 2. Zbankrutuje
 
Normalnie pewnie nie, ale za zaczelam badać immunologię, na razie z badań wyszły trochę za wysoko NK i jeszcze stosunek CD4/CD8.
To chyba normalne wiesz? Mi tez nachodzą zle mysli i po chwili się pukam w głowę!!!
Jasne że sprawdzę (zalecane mam w sobotę ale nie wiem czy nie pójdę w piatek) ale mam raczej zle przeczucia progesteron 15 estradiolu 85 a ta beta szału nie robi.
Smutno mi ale i tak się cieszę że chociaż pierwszy raz od roku zobaczyłam na teście 2 kreski.
Najgorsza jest ta niepewność i czekanie i ciągle Tworzenie w głowie wirtualnej rzeczywistości o tym że będzie się tym cudem jednym na milion gdzie wszyscy mówi że się nie uda a tu szok.
Chyba dalej gram w to moje Jumanji.
Tobie bardzo gratuluję marzę o takich wynikach.[emoji8]
Tak poza wszystkim jakie bierzesz leki? Twój progesteron jest niski, coś trzeba zwiekszyc. Bezpieczne wartości to powyże 25-30 ng/ ml
 
Twoje podejście jest super, taki spokój w tych Twoich wypowiedziach😊 podziwiam Cie za to. Właśnie poczytałam o tym detektorze..chyba faktycznie to nie dla mnie. Bo problemy ze znalezieniem tetna sa dosc częste. Z wizyta poczekam.. Muszę wycwiczyc w sobie opanowanie. Bo po 1. Oszaleje po 2. Zbankrutuje
Ja do detektora mam podobne podejscie jak motylek24. Nie kupowalam bo balam sie ze bedę miała problem ze znalezieniem tetna i bedzie gorzej zamiast lepiej. Ale ja tez nie kupowalam wagi do ważenia dziecka zeby sprawdzać jak przybiera na wadze, zeby nie popaść w paranoje i nie ważyc codziennie jak moje 2 kolezanki...
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś wstalam i zachcialam sobie zasilać na test dla spokoju. Nasikalam ale za dużo nie mialam siusiu, mocz nawet nie doleciał bo się pokazała tylko kreska w okienku T... Wzięłam drugi do pracy, mówię, wiecej moczu naprodukuje i nasikam . Nasikalam duzzzoo. A na nim nic! Nawet mocz sie nie wlewal dalej.. wkurzylam sie. Idę dziś do apteki po jakies inne testy bo oszaleje. Względny spokój mi daje takie nasikanie conkilka dni A tu taki klops.. testy strumieniowe Pink ;/ chyba jakieś wadliwe..bo az tak..
 
Ja z 10min temu dostałam od siostry męża filmik na Messengera jak jest śliczna córeczka robi pierwsze kroki.
Cieszę się że ma dzieciaczki ale ukłucie zazdrości było [emoji22].
Taki nasz los dziewczyny, trzeba trzymać fason, nic więcej nie poradzimy [emoji17]
Kiedyś zapomnisz o tych trudach, zobaczysz niedługo sama będziesz takie filmiki wysylac rodzinie😙
 
reklama
A ja dziś wstalam i zachcialam sobie zasilać na test dla spokoju. Nasikalam ale za dużo nie mialam siusiu, mocz nawet nie doleciał bo się pokazała tylko kreska w okienku T... Wzięłam drugi do pracy, mówię, wiecej moczu naprodukuje i nasikam . Nasikalam duzzzoo. A na nim nic! Nawet mocz sie nie wlewal dalej.. wkurzylam sie. Idę dziś do apteki po jakies inne testy bo oszaleje. Względny spokój mi daje takie nasikanie conkilka dni A tu taki klops.. testy strumieniowe Pink ;/ chyba jakieś wadliwe..bo az tak..
Sikaj do kubeczka i zanuzaj test. Bezpieczniejsze :)
 
Do góry