reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakaś armata w szafie?[emoji6][emoji6][emoji6]
Wywalilam wszystko z szafy i zrobil sie wiekszy balagan niz sadzilam ze jestem w stanie zrobic :D Wytlumaczylam Łukaszowi zeby sie nie przejmowal ze to tylko na chwile tak wyglada yhhhyyyy Znajduje ubrania kotrych jeszcze ani razu nie zalozylam i tak co chwile sobie cos przymierzam. Psy maja radoche i malego musze co chwile lapac bo ucieka z jakas bluzką w pyszczku ;) Czysty armagedon !!!! Nie wiem jak z tego wyjde :dry::eek:😂😂😂😂
 
reklama
Dziekuje bardzo😘 Ja naprawdę marzę by byc gruba 😍 i nie spać w nocy byle by kolo mnie byl taki słodki maluszek 😊❤gratulacje coreczki pewnie jest sliczna po mamusi😍
[/QUOTE]

Akurat to cały tatuś, nic nie ma ze mnie 😂 jedynie oczy po moim tacie, więc mam pewność, że nie pomylili jajeczek w klinice 😂😂😂

Dziewczyny zrobiłam bete ale rano jeszcze nasikalam na test sikany wyszedł blady ale dodatni
a beta 21,77mlU/ml transfer 5 dniowego kropka był 30.01. I co myślicie? Mieć nadzieję?

Gratuluję!!! 💕
Teraz kciuki za piękny przyrost ✊✊✊
 
Ale Co zazdroszczę 🙄 weź i u mnie ogarnij w szafie, mam to w planach od pół roku, nawet dziś mnie zmotywowałaś swoim postanowieniem zrobienia porządku, ale póki co śniadanko, herbatka i "przyjaciele" z mężem w salonie 🤷‍♀️
Jaki odcinek ogladasz? Ja niestety nie radze sobie z porzadkami w szafie co uloze to pozniej i tak dokladam ;)
 
Jaki odcinek ogladasz? Ja niestety nie radze sobie z porzadkami w szafie co uloze to pozniej i tak dokladam ;)
8 sezon jak Monica i Fibi organizują Rachel BabyShower 🙃 Rachel panikuje i prosi mamę o zostanie z nią. Ale szczerze mówiąc te 2 ostatnie sezony są chyba słabsze od pozostałych, choć i tak uwielbiam 🥰 ok, włączam muzykę na słuchawkach i biorę się za sprzątanie!
 
A ja znowu leżę, po nocy znowu plamienia taki beż z brązem.... nie wiem może to problemy z progesteronem? Może w ciągu nocy spada? Bo w ciągu dnia jak biorę to na wieczór w miarę czysto jest.... nie rozumiem tego wszystkiego
 
8 sezon jak Monica i Fibi organizują Rachel BabyShower 🙃 Rachel panikuje i prosi mamę o zostanie z nią. Ale szczerze mówiąc te 2 ostatnie sezony są chyba słabsze od pozostałych, choć i tak uwielbiam 🥰 ok, włączam muzykę na słuchawkach i biorę się za sprzątanie!
I Ross zalamany ze mam bedzie znimi mieszkala 3 miesiace a jak sie z nia wita to tak entuzjastycznie Hey ROOOOOmmmyyyyyyy ;)
 
reklama
Nie. Teraz robię w poniedziałek albo wtorek jeszcze nie wiem, myślę...
Ja wczoraj mojego Łukasza tak wyzwalam jak nigdy przez wszystkie lata sama nie wiem co mi się stało. A dziś już jestem spokojna :) na szczęście poszedł do pracy ale rano dziwnie się patrzył na mnie. Mnie nic nie boli w krzyżu. Tylko ten brzuch i kucia straszne ...
O! I ja tak mialam w 4dtp! Dobry objaw!!!
 
Do góry