reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zrobiłam bete ale rano jeszcze nasikalam na test sikany wyszedł blady ale dodatni
a beta 21,77mlU/ml transfer 5 dniowego kropka był 30.01. I co myślicie? Mieć nadzieję?
Kochana 48h i powtórz, no pewnie że mieć nadzieję!!! W końcu beta jest dwucyfrowa, teraz najważniejsze jak będzie przyrastac ☺️✊
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam bete ale rano jeszcze nasikalam na test sikany wyszedł blady ale dodatni
a beta 21,77mlU/ml transfer 5 dniowego kropka był 30.01. I co myślicie? Mieć nadzieję?
Myślę, że to super wynik, gratulacje, powtórz za 2 lub 3 dni. Ja miałam
Dziewczyny zrobiłam bete ale rano jeszcze nasikalam na test sikany wyszedł blady ale dodatni
a beta 21,77mlU/ml transfer 5 dniowego kropka był 30.01. I co myślicie? Mieć nadzieję?
Pewnie, że może być z tego ciąża, teraz ważne przyrosty. Trzymam mocno kciuki
 
Do góry