reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystko dobrze ❤ Mam 7 dc teraz czekam na nowy cykl i do dziela :-) :) 20.02 mam wizyte i wtedy musze juz przyjechac z badaniami i zastrzykiem. Dostalam juz recepte. Jutro zamowie leki. Tym razem inne leki on mowi ze jakies bardziej nowoczesne ale mi sie wydaje ze wy juz chyba takie mialyscie. Zaraz wam wrzuce zdjecie. Ja mam pomieszany protokol dlugi z krotkim. Jajniki sa ladnie wyciszone. Łukasz ma zrobic jakies inne badanie nasienia jakas chromatyne i komputerowa morfologie. Ja do punkcji bede intubowana poniewaz bedzie ona dlugo trwala. Dlatego ze on chce mi zrobic jakies plukanie pechezrykow. Pierwsze o tym slysze. Oczywiscie jak to on cos mi rysowal na kartce ale malo z tego zrozumialam ;) Ale zrobi mi to w cenie ;) Mowi ze bardzo upierdliwe dla tego co robi ale ja oczywiscie bede spac. Sa zabieg bedzie robil ON ;) Mowil ze moje AMH nie wzroslo tylko ze zmienila sie u nich firma na diagnostyki czy cos. To tez jest dla mnie dobra wiadomosc.
 
Jejku dziewczyny tak sie ciesze ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ Wiem ze najgorsze przede mna ale nareszcie sie doczekalam. Tyle czasu tyle przeszkod tak dlugo na to pracowalam zeby byc w formie!!!! Juz dzisiaj zaplacilam 8300 za cala stymulacje wiec nie ma odwrotu :-) :) 400 zl wiecej ale balam sie ze bedzie wiecej. Orgalutran znam ale poprzednim razem mialam tylko jedna apmulke przed punkcja i no i ta Bemfola. Widze ze mu zalezy i bardzo sie stara. Ja mu ufam, czuje sie przy nim bezpieczna. Oczywiscie jaja byly jak berety ;)
 

Załączniki

  • 20200205_191041.jpg
    20200205_191041.jpg
    821,6 KB · Wyświetleń: 74
Dziewczynki kreacja na punkcie już kupiona [emoji23][emoji23] zaszalałam i kupiłam koszule w różowe gwiazdki plus krejzi skarpetki [emoji3590]
Przełożyli godzinę punkcji i w piątek o 8 rano mam być w klinice na czczo i z pustym pęcherzem. Nie dostałam antybiotyku profilaktycznie.
I mam jeszcze pytanie pewnie trochę głupie ale trudno to forum widziało chyba już wszystko. Mianowicie zastanawiam się czy powinnam wyprać koszule majtki i skarpetki w mydle bezzapachowym? No bo wiecie one taka nowością śmierdzą takim magazynem i tak mysle ... ale w sumie nie chce przeginać [emoji849][emoji849]
Witam w klubie. Ja też w piątek o 8.30 punkcja. A w której klinice podchodzisz? Mi nie mówili nic o koszuli.
 
Jejku dziewczyny tak sie ciesze ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ Wiem ze najgorsze przede mna ale nareszcie sie doczekalam. Tyle czasu tyle przeszkod tak dlugo na to pracowalam zeby byc w formie!!!! Juz dzisiaj zaplacilam 8300 za cala stymulacje wiec nie ma odwrotu :-) :) 400 zl wiecej ale balam sie ze bedzie wiecej. Orgalutran znam ale poprzednim razem mialam tylko jedna apmulke przed punkcja i no i ta Bemfola. Widze ze mu zalezy i bardzo sie stara. Ja mu ufam, czuje sie przy nim bezpieczna. Oczywiscie jaja byly jak berety ;)
No i mega!!! Do 20ego czas zleci szybciorem. Bardzo się ciesze ze wszystko zgodnie z planem😀😀😀Ja akurat mam inne leki, ale grunt żeby efekt był super. Bemfola to pewnie odpowiednik Menopuru bo widzę że też jest do rozrobienia. Jakieś szacunki ile dni ma trwać właściwa stymulacja?
 
reklama
Do góry