reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej mam pytanie. Ide długim protokolem. Dziś 10 zastrzyk gonalpeptylu. W ktorym dc zaczynalyscie stymulacje? Za pierwszym razem menopur mialam wlaczony od 7 dnia cyklu a teraz mam pierwszą wizytę stymulacyjna dopiero w 12 dc. Stresuje sie ze to za pozno. Lekarz o tym wie i tak nie zmienił terminu wizyty. Czy przy dlugim protokole nie wazny jest dzien cyklu czy o co chodzi?

Mam przyjść dopiero 13/14 dnia brania zastrzyków z Gonapeptylu. Lekarz mówił, że wprowadzamy organizm w stan podobny do menopauzy i dopiero po tym zaczniemy właściwą stymulację, dzień cyklu nie ma znaczenia
 
reklama
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384

Dla mnie ekstra :)
 
Wiem kochana ze to niby nic złego ale jestem na zwolnieniu aktualnie z którego nie mam gdzie wracać tzn nie będę miała pracy i po cichutku liczyłam na to ze odrazu pójdę na zwolnienia ciążowe 🥺 Wieeem bardzo optymistycznie ale miałam cicha nadzieje na to a w takim wypadku muszę szukać na szybko pracy i co zacznę nowa prace i zaraz zajdę w ciąże to nie wiadomo czy mi umowę na dłużej dadzą i wiadomo nowa praca to duży stres 😭😭 ahhh samo życie nigdy nie ma zgorki i nic nie idzie po naszej mysli
Rozumiem Cię dobrze. Moje ostatnie 2 transfery listopadzie i grudniu to była taka cicha nadzieja ze się uda i będę mogła z macierzyńskiego od razu pójść na L4. Tym bardziej że okazało się że moje stanowisko jest zlikwidowane i prawdopodobnie nie będę miała gdzie wracać. Niestety się nie udało. Teraz wykorzystuje zaległy urlop ale już nie robię sobie nadziei że coś się uda, bo nie ma szans. Teraz od tygodnia czekam na info z firmy czy znajdą dla mnie inne miejsce czy mam już szukać pracy.
 
No To fajnie;) bo czasami sie słyszy,ze kobiety ze skrajności w skrajność przechodzą [emoji23]
Niekoniecznie tak musi być. Nie wyłączaj zdrowego rozsądku. Zdrowe jedzenie w ciąży to dobre paliwo dla dziecka. Ja z takim nastawieniem jadłam zdrowo przez całą ciążę i przytyłam 10kg.Po porodzie w dniu wyjścia że szpitala miałam już tylko +3kg na plusie, które zgubiłam błyskawicznie plus jeszcze kilka dodatkowo.
 
No to ciekawe, ja dostałam cała listę prawie jak do porodu 😂 koszula, kapcie, ciepłe skarpetki, woda, jakaś kanapka, kartę z grupa krwi mam mieć i ankietę anestezjologiczna.
To tyle resztę mi pewnie powiedzą na miejscu. Dziś o 21:00 zastrzyk z pregnylu i wielkie oczekiwanie. Teoretycznie mam 22 pecherzyki plus minus 3. Ale odrazu mi dr powiedziała ze nie w każdym będzie komórka także trzymajcie kciuki bo potrzebuje tych komóreczek jak najwiecej ❤❤
Super!!! ✊✊✊Za dużo dojrzałych jajeczek!!!
 
Tak sobie gadam, ale przyrost jest ogromny. Ja w poprzedniej ciazy w 13dpt mialam bete 147 wiec wiesz [emoji16]
@Liliana87 aż sprawdziłam jak było u mnie. Ja miałam w 10dpt 154,a w 18dpt 3300.Twój wynik z 15dpt jest mega wow🥰Piękny przyrost!!!Teraz niech usg w piątek powie prawdę co i jak tam siedzi😍
 
Wiem kochana ze to niby nic złego ale jestem na zwolnieniu aktualnie z którego nie mam gdzie wracać tzn nie będę miała pracy i po cichutku liczyłam na to ze odrazu pójdę na zwolnienia ciążowe 🥺 Wieeem bardzo optymistycznie ale miałam cicha nadzieje na to a w takim wypadku muszę szukać na szybko pracy i co zacznę nowa prace i zaraz zajdę w ciąże to nie wiadomo czy mi umowę na dłużej dadzą i wiadomo nowa praca to duży stres 😭😭 ahhh samo życie nigdy nie ma zgorki i nic nie idzie po naszej mysli

Niestety przy in vitro nie da się nic zaplanować :(
 
reklama
Do góry