reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Za późno zrobiona 😊. Polegam na tym co mówi lekarz, teraz niestety dr Palaszewski nie wróci prędko do invicty przy najmniej przez miesiąc go nie będzie więc przechodzę do innego zobaczymy co powie, badań będzie więcej może to nas przybliży do celu. Mam nadzieję że mój 3 raz też będzie jdany🥰🥰
No właśnie wczoraj się dowiedziałam że go nie będzie jakiś czas. A ja z kolei w trakcie stymulacji. No nic, będzie co ma być. Kiedy u Ciebie wyniki tej receptywnosci? I transfer w kolejnym cyklu?
 
A ja myślę, że samą procedurę to dacie radę ogarnąć, amh pewnie jest wyższe niż zakładany przez Ciebie dolny margines, no właśnie kilka lat minęło i teraz nawet ze słabego nasienia można coś pewnie lepiej i dokładniej wyselekcjonować, protokół dobiorą Ci na podstawie aktualnych wyników, ale zawsze warto odnieść się do tego co działało lepiej u Ciebie. Bardziej martwi mnie czy aby na pewno jesteś już na to gotowa. Już teraz, świeżo po przeżyciach które jeszcze w Tobie siedzą bardzo mocno.
Tak, masz racje to tez mnie martwi bo aż tak nigdy źle nie przeszłam podobnych sytuacji
Wiesz czytałam w kilku źródłach że jakoś w 2013 czy 2014 zmieniono odczynniki do badania amh i wychodzą teraz wyższe wyniki.. Ja robiłam jeszcze przed tą zmiana.. U mnie rzekomo najlepiej dała radę stymulacja wydłużonym krótkim protokołem z agonista, a nie antagonista
tylko że teraz jestem po immunosupresji, sterydzie, accofilu które mogły wpłynąć na moje komórki negatywnie więc nie zdążę ich do kwietnia jakoś odbudować dhea i suplementami
 
Tak, masz racje to tez mnie martwi bo aż tak nigdy źle nie przeszłam podobnych sytuacji
Wiesz czytałam w kilku źródłach że jakoś w 2013 czy 2014 zmieniono odczynniki do badania amh i wychodzą teraz wyższe wyniki.. Ja robiłam jeszcze przed tą zmiana.. U mnie rzekomo najlepiej dała radę stymulacja wydłużonym krótkim protokołem z agonista, a nie antagonista
tylko że teraz jestem po immunosupresji, sterydzie, accofilu które mogły wpłynąć na moje komórki negatywnie więc nie zdążę ich do kwietnia jakoś odbudować dhea i suplementami
Do kwietnia kupa czasu. Spróbujcie pójeść te wszystkie specyfiki i zobaczycie jaki będzie efekt. No i do tego czasu to myślę że i Ty dojdziesz jakoś do siebie. Bardzo Wam kibicuję, i Maksiczkowi buziaka na odległość przesyłam 😘
 
reklama
@bazylia128
Dziewczyny, tak sobie poczytuje to co piszecie, to mam pytanie- jak wy się bzykacie, że Wasz chłop nigdy nie widział waszej pipki w całej okazałości? :D
Juz myslalam, ze tylko ja tak pomyslalam [emoji16]
W sensie, ze co - na fotelu zobaczyli cos czego w domu nie widzieli? [emoji1787][emoji38]
 
Do góry