reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Na pewno się nie nastawiam że się na pewno uda bo niestety tak nie jest... Jest dużo starsza niż wtedy.. Mąż chce tym razem pgd i chyba to jest dobry pomysł.. Na pewno to sporo to wszystko będzie kosztować a efekt nie jest wcale pewny...
Jesli was stac to ok. Ja mam troche swoje zdanie i wydaje sie zy tez mialas .Ja caly czas mysle ze in vitro przy zdrowym nasieniu przede wszystkim jest jak naturalna ciaza. Trzeba tylko probowac :( I tak jak pisalas selekcja zrobi swoje...
 
reklama
Twój przypadek podnosi mnie na duchu, bo u mnie niby wszystko ok, zarodki ładne, cztery transfery a moja największa beta to coś ok 8 była[emoji3525]. Bardzo bardzo bardzo liczę na pomoc docenta...
@Dakita30 @fredka84 no i ja również liczę, że docent pomoże i znajdziemy przyczynę naszych niepowodzeń . Czekają na nas jeszcze cztery bałwanki i mam nadzieję, że chociaż jeden z nami zostanie i będzie z tego 👶. Może uda mi się wcześniej bo już w lutym wbić na wizytę do docenta, czekam na info. Wiecie , ja z tych geriatrycznych mamusiek bo 43 lata za chwilę więc muszę działać bo za chwilę demencja mnie dopadnie i nie będę własnego dziecka poznawać 🙉🙈🤣😘
 
Na pewno się nie nastawiam że się na pewno uda bo niestety tak nie jest... Jest dużo starsza niż wtedy.. Mąż chce tym razem pgd i chyba to jest dobry pomysł.. Na pewno to sporo to wszystko będzie kosztować a efekt nie jest wcale pewny...
Masz już dużo przemyśleń, więc idź za intuicją plus z zaleceniami mądrych ludzi takich jak docent. Może u Was faktycznie pgd wykluczy zarodki, które nie miałyby szans. Wiadomo, że nastawianie się że pierwszy transfer się uda to duży optymizm, ale jeśli ten ostatni transfer się powiódł i słaby zarodek się zaimplantował, to ja jestem dobrej myśli❤️
 
Jesli was stac to ok. Ja mam troche swoje zdanie i wydaje sie zy tez mialas .Ja caly czas mysle ze in vitro przy zdrowym nasieniu przede wszystkim jest jak naturalna ciaza. Trzeba tylko probowac :( I tak jak pisalas selekcja zrobi swoje...
Tak, mialam..... jednak to poronienie I genetyczna choroba w najbliższej rodzinie męża dała nam do myślenia.. Na 100 % nie wiem czy z pgd skorzystamy , mąż mówi że powinniśmy. To będzie zalezalo od wyników stymulacji...
 
Najpierw kupiliśmy legowisko- nawet nie wchodził. Potem maz zklepal lozko- ja się uparlam, zeby mi do mebli pasowalo [emoji1787] no i jak byl malutki to wiadomo, z nami spał, ale od czasu do czasu go tam włożyłam, psiknelam kocyk kocimietką.. nawet boki jutą owinelam,żeby go zachęcić do drapania.. i nawet nie wiem kiedy sam zaczal tam wchodzić i ugniatac kocyk. Uwierzcie mi, 22 , my w łóżku A koteł maszeruje do swojego wyrka i spi tam do wlasnie tej 3- 4 rano. ;)

A jak ten mocz? Powtorzylas test???

Nie, zrobię jutro chce zobaczyć na prawdę ładna kreskę [emoji4]
 
Dzięki! Mój chce dziś zamówić jakiś zbiorczy Profertil ale nie wie ile ma łykac.. Ja DHEA i Wit D3 mam już zamówione.. a wiesz od czego zależy czy brać 1 czy 2 u mężczyzny? Mój lekarz jest na feriach więc na razie nie mam jak się skontaktować nawet...
z Pasnikiem jestem umówiona na konsultacje na 10 marca.. Wiecie jak powie że mam się szczypie to się zaszczepie nawet, a jak nie to wezmę immunoglobuliny tylko brak teraz zarodków... Mój mąż jednak nie chce rezygnować.. Ja w głębi serca też nie bo byłam bardzo blisko!!! Bardzo...
Czułam W Tobie sile walki i ze się nie poddasz 🙂 ❤️.
Jeśli chodzi o ten profertil, to pewnie zależy od potrzeb męża, jak bardzo go trzeba podrasować tym Profertilem. Mojego trzeba było bardzo, dlatego brał 2 Profertile i takie francuskie leki Conceptio homme.
Poza tym myśle ze tez waga i wzrost, moj ma 190 i wazy stówę.
Ale to wszystko bardzo pomogło.
Cieszę się, ze chcesz walczyć dalej 🙂
 
Czułam W Tobie sile walki i ze się nie poddasz 🙂 ❤.
Jeśli chodzi o ten profertil, to pewnie zależy od potrzeb męża, jak bardzo go trzeba podrasować tym Profertilem. Mojego trzeba było bardzo, dlatego brał 2 Profertile i takie francuskie leki Conceptio homme.
Poza tym myśle ze tez waga i wzrost, moj ma 190 i wazy stówę.
Ale to wszystko bardzo pomogło.
Cieszę się, ze chcesz walczyć dalej 🙂
Już powiedział że będzie po 2 brał ;) się podaje
 
reklama
Mo więc ja po wizycie. Pęcherzyki rosną stosownie do terapii. Dr jest zadowolona. Największe mają po 15mm. Zmieniła mi leki. Teraz równocześnie mam 2dni menopur plus orgalutran, potem 1d orgalutran i 2 amp ovitrelle. W poniedziałek tylko antybiotyk. A we wtorek rano punkcja!!!!! Już ja pierdziele, nie sądziłam że tak szybko zleci. @bazylia128 wpisz mo to proszę do kalendarza. Trzęsę portkami jak masakra[emoji23] no i wredne jajka bolą. Dr spodziewa sie 8 9 jajek chociaz twierdzi, że na ten moment jest to trudne do przewidzenia. No i jeśli zarodki i hormony będą ok to sugeruje transfer 2d zarodków!!

Jeju nie wierzę, że to już się dzieje[emoji3] no i wieczorem może będą wyniki progesteronu i estradiolu. Dam znać jakie będą.

Ja pierdziu ale jazda. Brzuch mam wielki a jeść w ogóle mi się nie chce. To chyba po tych hormonach. Dzisiaj w sumie rano zjadłam zupę, potem koło 14.30 kupiłam dużą chai latte. Jest trochę słodka i w sumie do teraz ją piłuję i nie czuję się w ogóle głodna. Dziwnie tak.
@Tasza będzie dobrze , zobaczysz ✊✊✊
 
Do góry