reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cudowne! Uwielbiam tą firmę. 5 lat temu zmarła moja ukochana Babcia. Wtedy zrobilam u nich serduszko. Mam Babcię ciągle przy sobie. To taki mój amulet ;) od dłuższego czasu zbieram się by zamówić znowu, bo do Babci dołączył Dziadzius. To kolejna rzecz, która musze zrobic !!!Zobacz załącznik 1068208
Jesteś niesamowita!!! A to mega przypadek, bo ja tą firmę wyhaczyłam zupełnie przypadkiem na instagramie. No i okazało się że kosztuje spoko, a wygląda mega wow.
 
Nie wiem jak w Novum, raczej watpie.
Ja wszystkie procedury w Invicta robiłam, tam z immunologii dają profilaktycznie steryd i badają receptywnosc. Dla mnie to było za mało więc na własną rękę zaczęłam badać i udałam się do docenta.
zlecac chyba nie ale respektuja zalecenia immunologa cos kojarze
 
Heparyna jest ważna w ciąży, jesli nie masz zrobionych wszystkich możliwych badań na krzepliwosc i trombofilie to lepiej ja nawet profilaktycznie wziąć choć do 12tc

Mam badania zrobione i mam hetero pai i mthfr. Reszta jest ok. Żaden lekarz nie chciał dać heparyny a moja gin do której wcześniej chodziłam sama wyszła z propozycja ze heparyna od testu a encorton od transferu
 
Jesteś niesamowita!!! A to mega przypadek, bo ja tą firmę wyhaczyłam zupełnie przypadkiem na instagramie. No i okazało się że kosztuje spoko, a wygląda mega wow.
I do tego nic się z tym nie dzieje. Wiadomo, ja to ściągam do kąpieli i nie psikam na to perfumem, ale samo to,ze noszę to już przeszło 5 lat świadczy o jakości;)
 
reklama
Mam badania zrobione i mam hetero pai i mthfr. Reszta jest ok. Żaden lekarz nie chciał dać heparyny a moja gin do której wcześniej chodziłam sama wyszła z propozycja ze heparyna od testu a encorton od transferu
Ja bym bez dwóch zdań wzięła na Twoim miejscu! Wiesz mi Pai wyszedł dopiero teraz bo to co Invicta zlecala wyszlo dobrze, do 3ciego transferu 7 lat temu wyprosilam lekarza prowadzącego o clexane i rozpisal tak chyba dla mojego świętego spokoju. Tamten transfer się udał, nie uważam że dzięki clexanowi ale mógl być to jeden z czynników który się do tego przyczynił.
 
Do góry