reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@bazylia128
Niech się spełnią Twoje marzenia
Bądź szczęśliwą kobietą 😘
IMG_20200111_180103.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ale mam cykorsa ptzed poniedziałkową wizytą. Mam nadzieję, że na usg nie zobaczę żadnej torby i wyjdę stamtąd z jakąś konkretną rozpiską i planem na ten cykl. I trochę obawiam się jak te hormony będę znosić, bo już przy antykach musiałam zwiększyć sobie lit bo paskudnie się czułam.
Nie lubimy toreb. Akysz! Trzymam kciuki za konkretny plan!
 
U mnie beta była zerowa za pierwszym razem. Wyglada na to, ze będziemy miały transfer prawie w tym samym czasie, ale super! [emoji2] Tez podchodzę na naturalnym, wczoraj miałam wizytę kontrolna, lekarz powiedział ze transfer za około 10 dni, ale kolejna wizyta we wtorek i wtedy powie cos więcej.
Ja może nie mam pracy jakiejś ciężkiej, chociaż czasami pod koniec dnia padam, bo jednak... stres tez umiarkowany, chyba ze mam jakaś klientkę marudę, ale i na takie jest sposób [emoji12] a dziś miałam mega śmieszna sytuacje, bo klient usnął mi w trakcie zabiegu [emoji1787], ja skończyłam, a klient chrapał w najlepsze [emoji1787] budziłam raz, nic, dopiero za drugim razem musiałam głośniej [emoji23][emoji23][emoji23]
No to klient musiał być zadowolony ;) skoro sobie kimnął;)
 
Dziewczyny ile kosztuje w sumie zabieg ICIS . Dla mnie z mezem to tez bedzie jedyne wyjscie aby miec upragniona dzidzie. Moj maz jeszcze ma nadzieje ze nssienie sie poprawi. Ze uda sie naturalnie. Ja juz w to nie wierze. Gdzies z tylu glowy nastawiam sie na in vitro. Moze nie juz. Moze nie w tym roku. Ale wiem ze to bedzie konieczne Od dnia wynikow meza nie wiem cos we mnie pękło. Zastanawiam sie dlaczego my. Ciesze sie ze mąż ma jeszcze nadzieje że chce zmienić diete , ograniczyc papierosy ,wdrążyć suplementy i jest pewny ze za 3 tygodnie na powtorce badan wyniki beda lepsze. Wspieram go w tym . I udaje ze tak naprawde tez w to wierze. Ale szczerze ja wiem ze nic to nie da. Wyniki beda takie same a diagnoze jaka uslyszymy to in vitro . Dlatego juz teraz sie interesuje ile to w sumie kosztuje. Jak te zabiegi pogodzić z pracą.
 
@Liliana87 no ty to mnie zaskakujesz :o I co ty chcesz od swoje figury? He? Widzialam na zdjeciu :) jest super :-D Tak to xiaomi mini band 4 :) Jest świetny. Polecam. Biszkopt upieczony tylko czekam az mi sie galaretka siadzie :)
Wszystkiego najlepszego kochana . Oby sie spelnilo Twoje największe marzenie tego ci zycze🎁🎂🥂😘😘😘Sto Lat
 
@bazylia128 Z okazji Twoich 18-tych urodzin życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomarańczy- niech Ci Paweł w łóżku tańczy!!! [emoji16][emoji23] samych sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Niech uśmiech z Twojej buźki nigdy nie ucieka, niech Twa pozytywna energia zaraża wszystkich dookoła a dobroć i miłość jaką dzielisz się z ludźmi wraca z podwójną siłą !!! [emoji513][emoji512][emoji517][emoji898] Niech Ci się spęłnią wszyszciuteńkie marzenia, a cele, które sobie założysz niech realizują się na pstryknięcie palca ![emoji123][emoji123][emoji108][emoji1696] Życzę Ci aby grono ludzi, wśród których jesteś w centrum zainteresowania, i którzy dbają o Ciebie z całego [emoji173] się powiększyło- ju noł [emoji8] Nie zmieniaj się i bądź tu naszym motorkiem napędowym każdego dnia !!!
P.s dziś wirtualnie ugryzę kawałek malinowej chmurki- bo uwielbiam! [emoji513]I wzniosę toast- 100 lat! [emoji898][emoji1635][emoji483][emoji485][emoji484]
 
reklama
Dziewczyny ile kosztuje w sumie zabieg ICIS . Dla mnie z mezem to tez bedzie jedyne wyjscie aby miec upragniona dzidzie. Moj maz jeszcze ma nadzieje ze nssienie sie poprawi. Ze uda sie naturalnie. Ja juz w to nie wierze. Gdzies z tylu glowy nastawiam sie na in vitro. Moze nie juz. Moze nie w tym roku. Ale wiem ze to bedzie konieczne Od dnia wynikow meza nie wiem cos we mnie pękło. Zastanawiam sie dlaczego my. Ciesze sie ze mąż ma jeszcze nadzieje że chce zmienić diete , ograniczyc papierosy ,wdrążyć suplementy i jest pewny ze za 3 tygodnie na powtorce badan wyniki beda lepsze. Wspieram go w tym . I udaje ze tak naprawde tez w to wierze. Ale szczerze ja wiem ze nic to nie da. Wyniki beda takie same a diagnoze jaka uslyszymy to in vitro . Dlatego juz teraz sie interesuje ile to w sumie kosztuje. Jak te zabiegi pogodzić z pracą.
To pewnie zależy od kliniki i od tego jakie juz macie badania porobione, no i czy są one ważne. Czy bedzie konieczna biopsja jąder itd. My podchodzilismy w tym roku do pierwszego in vitro, badania, leki z dojazdy, wizyty, stymulacja i 1 transfer kosztowały nas cos kolo 20 tys. Ale jeśli ktoś ma bliziutko klinikę, jest w stanie czesc badan zalatwic na NFZ, a i nawet załapać się na jakiś program miejski z dofinansowaniem to może wyjść duzo taniej. Są tu dziewczyny, których mężowie tez maja słabe nasienie A suplementami udalo sie je poprawić. Poza tym, kiedy uda się postawić diagnozę, ustalić jaka jest przyczyna niepłodności to chyba jest łatwiej. Dołącz na fb do zamknietej grypy Obudzmy w sobie zycie czy cos takiego. Skoro jeszcze nie teraz będziecie podchodzili do in vitro to tam dużo dziewczyn moze Wam doradzić co do naturalnych starań. Powodzenia!
 
Do góry