reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak robiłam ten pakiet i jest ok . Jedyne co mam to pai hetero . Dobra biorę ten acard ale czy przed punkcja mogę ?
Nie. Mi kazal odstawic przed punkcja na 7 dni. Po punkcji znowu moglam brac. Powiedzial, ze nie można ryzykować bo bralam przed punkcja Flexiparine. A ten PAI wlasnie jest odpowiedzialny za krzepliwosc. Do punkcji juz nie bierz. Zapytaj przy okazji lekarza o ten acard.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@bazylia128 jak Ty motywujesz żeby ruszyć dupsko w końcu 😱, chyba spróbuje twojego sposobu żeby iść na siłownie rano przed praca, no ale zacznę od przyszlego tygodnia, bo jutro kontrola przed transferem, wiec i tak muszę rano wstać, żeby być na czas w pracy 😅. Przeciagnelas i mnie na pozytywna stronę mocy 💪🏼
Dziekuje. Ruch jest dobry na WSZYSTKO. Na fize na psycho nawet nie masz pojecia jak bardzo. I jak bardzo siebie za to docenisz. Ale nie dowiesz sie jak nie sprobujesz :) Ja juz bez tego zyc nie moge dlatego tak bardzo podziwiam min @motylek24 ze musiala tak dlugo lezec. To tez musi byc silna babeczka ;)
 
Mam czekac do 4tygodni,i to czekanie mnie dobija. Mam nadzieję ze wyniki beda końcem stycznia. Wolalabym już wiedzieć na czyms stoje i z czym sie oswoić,a tak to juz 3 tydzien w zawieszeniu,bo 2tygodnie klinika badajaca zarodki była zamknięta
Kurcze noooo troche długo, tez bym wariowała. Ja mysle ze bedzie OK, tak długo sie suplementowałaś. Ale chyba tez ciezko by mi bylo otworzyc wyniki. Tak jak pisałam to nie sa przelewki to niestety wszystko dzieje sie naprawde. Ja mozliwe ze tez bede badac przed transferem. zobaczymy...
 
Mam tez czasami takie uczucia, ze jak przewine przez głowe wszystkie najgorsze scenariusze to mnie to nie spotka. Ciezko to nazwac ale to jakby lepiej byc przygotowanym na to najgorsze. Bo zazwyczaj jest tak ze jak sie juz cos wydarzy to wtedy sa mysli: O akurat o tym nie pomyslalam, tego nie przewidziałam :(
Ja mam to samo... już myślałam, że jakaś nienormalna jestem. Ale jest nas dwie :-)
 
reklama
Do góry