reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aniu spoko. Jakby co to dołoży. U mnie tak zrobił po pierwszym monitoringu.
Będzie git i piękne złote jaja[emoji108][emoji108][emoji108]

Mi już nie dołoży kochana bo już dwa zastrzyki i koniec .

Na imię mam Ewelina [emoji85]

Ah chyba nie ten czas na ivf.. dzisiaj się dowiedziałam ze mój tato ma raka złośliwego i dają mu pare miesięcy życia [emoji24] jak żyć?
 
Mrozeniie hodowla transfer? Ile kosztują? Ile dochodzi do tej kwoty podstawowej jeszcze?

Za mrożenie dwóch zapłaciłam coś koło 1000 zł, czyli po 500 zł za jeden, ale podobno im więcej do mrożenia tym kwota od jednego mniejsza. Hodowla zarodków do 5 doby 600 zł. Mam podchodzić do 2 stymulacji, niby opłacona punkcja i transfer, ale jak dodam leki, mrożenie, hodowlę, embrioglue i kto wie co tam jeszcze dodatkowo dojdzie to już mnie głowa boli ile trzeba będzie wydać :/ niestety w każdej klinice trzeba liczyć się z dużymi kosztami, im więcej podejść tym więcej wydatków oczywiście
 
@Liliana87 mozesz mi napisac nazw tego leku co bierzesz na zbicie homocysteiny? Bo to kwas foliowy metylowany tak? Ja tez biore metylowany ale ty juz masz sprawdzony.
Ja biorę modulatory homocysteiny z solgara (wlasnie wczoraj mi sie skończyły i musze zamówić znowu, nie zauważyłam że koncowka) oraz prevenit Intensiv. Już zbilam na 6 z groszem.
Screenshot_20200109-192407_Chrome.jpeg
1578594363991.jpeg
1578594379512.jpeg
 
Jejku, same okropne wiadomości dziś na forum [emoji22]. Napewno świat ci się zawalił po takiej wiadomości [emoji22]. Współczuję [emoji22]
Mi już nie dołoży kochana bo już dwa zastrzyki i koniec .

Na imię mam Ewelina [emoji85]

Ah chyba nie ten czas na ivf.. dzisiaj się dowiedziałam ze mój tato ma raka złośliwego i dają mu pare miesięcy życia [emoji24] jak żyć?
 
Mi już nie dołoży kochana bo już dwa zastrzyki i koniec .

Na imię mam Ewelina [emoji85]

Ah chyba nie ten czas na ivf.. dzisiaj się dowiedziałam ze mój tato ma raka złośliwego i dają mu pare miesięcy życia [emoji24] jak żyć?
O widzisz. Ten Twój nick taki sugestywny🤔🤔🤔😉Dziwię się,że nie dołożył przy takim etradiolu...

Przykro mi bardzo z powodu taty.
W październiku odeszła moja kochana Chrzestna. Najgorszy. Drobnokomorkowiec.

Życzę Wam dużo siły. Zdrowia dla Taty. Ciesz się każda chwilą.
Przytulam💓
 
reklama
Do góry