reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bajka była piękna, ale finał tragiczny. Powtórka z tamtego roku. Najpierw łzy szczęścia teraz łzy bólu. Właśnie jestem po usg okazało się że serce przestało bić to już koniec. Zalamalam się całkowicie. To było moje ostatnie podejście. Znikam. Powodzenia Wam życzę.
Przytulam Cię mocno Kochana 😥 jest mi tak strasznie przykro
 
Bajka była piękna, ale finał tragiczny. Powtórka z tamtego roku. Najpierw łzy szczęścia teraz łzy bólu. Właśnie jestem po usg okazało się że serce przestało bić to już koniec. Zalamalam się całkowicie. To było moje ostatnie podejście. Znikam. Powodzenia Wam życzę.

Nie wierzę ... tak mi przykro ... :( 😢
 
Bajka była piękna, ale finał tragiczny. Powtórka z tamtego roku. Najpierw łzy szczęścia teraz łzy bólu. Właśnie jestem po usg okazało się że serce przestało bić to już koniec. Zalamalam się całkowicie. To było moje ostatnie podejście. Znikam. Powodzenia Wam życzę.
Justi tak mi przykro ;(. Niewiem jakie słowa znaleźć by Cię pocieszyć .
 
Jejku aż mi się wszystkiego odechciało po tych smutnych wiadomościach 😢. Nie wiem nawet co napisać, bo przecież nie da się ze będzie dobrze. Dziewczyny wypłaczcie ból, postarajcie się znaleźć choć maleńka pozytywna rzecz. @Justi55 nie poddawaj się jeszcze, jestes młoda, silna.
@Aneczka85_01 a może dla taty najpiękniejszym prezentem będzie właśnie to ze się starasz o dzidziusia, także kontynuuj, jemu na pewno to sprawi dużo radości.
💞💞💞
 
Mi już nie dołoży kochana bo już dwa zastrzyki i koniec .

Na imię mam Ewelina [emoji85]

Ah chyba nie ten czas na ivf.. dzisiaj się dowiedziałam ze mój tato ma raka złośliwego i dają mu pare miesięcy życia [emoji24] jak żyć?
Wszystko się zwala na raz... Masakra... Trzymaj się Kochana. Zarodki możesz zamrozić i wrócić jak będziesz gotowa. Oczywiście jeśli uznasz, że tak chcesz.
 
reklama
Bajka była piękna, ale finał tragiczny. Powtórka z tamtego roku. Najpierw łzy szczęścia teraz łzy bólu. Właśnie jestem po usg okazało się że serce przestało bić to już koniec. Zalamalam się całkowicie. To było moje ostatnie podejście. Znikam. Powodzenia Wam życzę.
Ale tragedia... nie moge tego pojac. Przykro mi strasznie! !!!
Ja już umieram teraz że strachu po takich wiesciach. :(
 
Do góry