reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie robilas PAI-1, ja to tez dopiero u Pasnika robilam bo inne byly ok ale powiedzial ze to jest wazne i wyszła mutacja w heterozygocie 4G/5G i wtedy acard w zaleceniach dochodzi bo ta mutacja wiąże się też z ryzykiem zakrzepowo zatorowym łącznie z etapem implantacji. Ja zanim to miałam zbadane heparyne wyprosilam profilaktycznie i już biore od 3 transferu biore, tego udanego clexane, przy tym dolozylam acard
Oki, to też spokojnie dorobię przed wizytą
 
reklama
Napisalas, ze masz tabletki na 7 dni to zrozumialam, ze potem juz odstawiasz [emoji6] A ze wiem, ze sa tacy lekarze-ryzykanci to stad moj komentarz.
Ale faktycznie masz sporo progesteronu. Ja caly czas mialam 6x100.
A to tak estrofem mam doo ok 7tygodnia i lekarka mówiła że mogę odstawić. O progesteronie tylko o zmianie dawek rozmawiałyśmy ale pewnie do 12tyg go będę suplementowac :)
 
reklama
Tak :) ale po tych wszystkich wiadomościach na forum to głowa mi pęka czy nie za duza beta, czy ok wszystko, czy się cieszyć czy martwić, kurczę my staraczki nawet widząc
Fajna bete się martwimy czy aby na pewno jest ok 🤪
Ja miałam w 8 dpt bete 81, dwa dni później 240 też się bardzo denetwowalam że beta taka wysoka Ale wszystko było dobrze i jakoś w 5-6 tygodniu było już serduszko. Gratuluje 🤗
 
Do góry