reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A homocysteinę masz jaką? W moim suplu jest tmg 1.8, b6 12 też. Żeby to zbić musiałam jeszcze dołożyć epa dha 850 i olej z wiesiołka.
Homocysteine ladnie zbilam. Mialam bez suplementacji ponad 11 a wynik sprzed Świąt 6.11. Biorę raz dziennie modulatory homocysteiny z solgara
 
Dziewczyny, dziś jest 50dc. Nie brałam duphastonu na wywołanie , bo balam sie, ze nie trafię z @ w dni miedzy wolnym, poza tym nie ma dr Sliwinskiego.. chwile temu zobaczylam plamienie. Od razu w kalendarz. Sylwester, Nowy Rok.. I jak policze jutro 1dc to 2 stycznia wypadnie mi 3dc czyli ostatni dzwonek na wizytę. Zadzwonilam do Gamety. 2 stycznia jedziemy na wizytę do dr Czecha w zastępstwie. Była jedna jedyna wolna wizyta u niego. Pani mnie uspokajala, ze oni wszystko mają w systemie. Jak powiedziała,że sprawdzi do kogo mnie może wpisac to modlilam się, aby to był on - podobno tez jest bardzo dobry;) I bach, pani mowi,ze on ;) Tak mnie dziś glowa boli, intensywny dzień w pracy, do tego muszę się wziąć za sernik, ale podjarałam się bardzooo tym faktem, ze znow.. ze znow tam jedziemy... @bazylia128 mozesz mnie wpisać do kalendarza ;) proszę;)
 
Witajcie dziewczynki,troszkę mnie nie było,ale wracam znowu do boju,Cała procedura od nowa ,wizyta 10 teraz,mam nadzieje ,że już będę mogła podejść do stymulacji,dziś dostałam drugą miesiączkę po poronieniu.Może od 3 cyklu będziemy mogli się starać?Jak myślicie?
Myślałam o Tobie ostatnio ;) cieszę się, że walczycie dalej ! Powodzenia ;)
 
Witajcie dziewczynki,troszkę mnie nie było,ale wracam znowu do boju,Cała procedura od nowa ,wizyta 10 teraz,mam nadzieje ,że już będę mogła podejść do stymulacji,dziś dostałam drugą miesiączkę po poronieniu.Może od 3 cyklu będziemy mogli się starać?Jak myślicie?
Czekałam tutaj na Ciebie kochana. Do boju. Myślę że z lekarzem podejmiecie dobrą decyzję czy to już czy jeszcze chwilę zaczekać. Powodzenia.
 
reklama
Do góry