reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Też brzuch wzdęty jak balon. Mąż mnie wziął na wycieczkę krajoznawczą po Rynku, to mi się humor trochę poprawił - myślę, że duży wkład miało tu sushi (ale bez surowizny). Ja teoretycznie weryfikacja w czwartek, a dzisiaj jest 6dpt. Mąż każe czekać do czwartku.
Nie musisz czekać do czwartku. Oczywiście możesz😊My wczoraj mieliśmy sushi, znajomi wpadli z wizytą. Sushi uwielbiam i to najbardziej właśnie z surowym łososiem😉więc wyjadlam wszystkie kawałki tego rodzaju. Taki mały plusik nie bycia w ciąży 😉
 
reklama
Też brzuch wzdęty jak balon. Mąż mnie wziął na wycieczkę krajoznawczą po Rynku, to mi się humor trochę poprawił - myślę, że duży wkład miało tu sushi (ale bez surowizny). Ja teoretycznie weryfikacja w czwartek, a dzisiaj jest 6dpt. Mąż każe czekać do czwartku.

Mój mąż tez kaze czekać do wtorku a mnie tak korci. U Ciebie tez jutro powinna być wyższa beta niż te 8 i u mnie również.
Wiadomo ze jak niższa to się nie udało jak wysoka to się udało nie ma co się oszukiwać.
 
Nie musisz czekać do czwartku. Oczywiście możesz[emoji4]My wczoraj mieliśmy sushi, znajomi wpadli z wizytą. Sushi uwielbiam i to najbardziej właśnie z surowym łososiem[emoji6]więc wyjadlam wszystkie kawałki tego rodzaju. Taki mały plusik nie bycia w ciąży [emoji6]

O tak i winko do tego [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji4][emoji4][emoji4]
 
@Śliwka12345 kochana ty kiedys chyba podawałas linka gdzie robilas i jakie badania genetyczne? Czy to byla immunologia? Ale cos z genetyki chyba tez robilas. Mozesz mi podac to jeszcze raz ?
My robiliśmy obydwoje kariotyp, mutacje cftr i mąż azf. Wyszło że po jednej stronie jest nosicielstwo genu dla mukowiscydozy. Każda mutacje, zrównoważony chromosom czy nosicielstwo musi ocenić genetyk jakie jest ryzyko urodzenia chorego dziecka, bo różne choroby w różny sposób się dziedziczy, dominujący, recesywnie, jedno genowo, może być mutacja de Novo i oni się na tym znają . Co masz w genach to już nie da się na to wplynac. Ew rozważyć KD, Az czy adopcje.
 
My robiliśmy obydwoje kariotyp, mutacje cftr i mąż azf. Wyszło że po jednej stronie jest nosicielstwo genu dla mukowiscydozy. Każda mutacje, zrównoważony chromosom czy nosicielstwo musi ocenić genetyk jakie jest ryzyko urodzenia chorego dziecka, bo różne choroby w różny sposób się dziedziczy, dominujący, recesywnie, jedno genowo, może być mutacja de Novo i oni się na tym znają . Co masz w genach to już nie da się na to wplynac. Ew rozważyć KD, Az czy adopcje.
Nie wiem co mam robic :( Taki mnie stres teraz dopadl. Dwie ciąże biochem i puste jajo :( Boje sie zrobic tej genetyki ale jeszcze bardziej boje sie ze kiedys urodze chore dziecko :(
Czy z takimi rezultatami jak moje juz sa bardzo duze wskazania do robienia genetyki ?
Czy ktos mial tak jak ja i sie udało ?
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras sie orientuje jesli w genetyce jest nakopsane to czy mozna to jakos leczyć ?
A co masz na myśli nakopane w genetyka?? Jeśli wyjdzie coś w kariotypach u jednego z rodziców to myślę że wtedy warto pgd badać żeby przynajmniej wiedzieć czy któryś zarodek jest prawidłowy.. Genetyki nie wyleczysz. Badania KIR to też genetyka i są lepsze i gorsze scenariusze ale jedynym lekiem ktory może wspomóc w implantacji i wczesnej ciąży jest wtedy głównie accofil..
 
Do góry