reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Śliwka12345 Jak wyżej, chociaż z tą szkodliwościa paracetamol bym dyskutowali, w rozsądnych dawkach jak jest potrzeba to trzeba. Żółtka rozcieranego nie polecam w ciąży... Ryzyko infekcji jelitowej.
Śliwka Ciebie też dopadło? Ja mam takie zapalenie zatok... Wczoraj i w pt miałam taki ból głowy, że tylko leżałam i nie ruszałam się... Chyba miałam gorączkę i paracetamol nawet nie zmniejszył bólu... Zaczęłam trochę swirowac, tym bardziej że bardzo przeżyłam stratę Oli...
No coś mnie bierze :( stratę Oli? Coś mnie ominęło? Ja jeszcze cały czas te plamienia :(
 
reklama
IMG_20191208_173424.jpg

Chwale się 😬😬😬
Pudełko po kiwi się przydało😜😜😜
 
Dziewczyny moje skarbnice wiedzy pomocy. Boli mnie gardlo i czuję że przechodzi na migdały. Dreczczy zaczęłam dostawać. Proszę Poradzcie coś co można w ciąży na przeziębienia :(

Na gardło goździki i olejek gozdzikowy, działa cuda. Na katar sinulan express forte, dozwolone w ciąży. Mi jeszcze na kaszel inhalacje pomagały.

Ktoś pisał o zoltku jajka, nie można w ciąży surowych jajek, mięsa, nabiału z niepasteryzowanego mleka, ryb wędzonych na zimno.

Co do paracetamolu to ostatnio były jakieś badania, że niekoniecznie jest w 100% bezpieczne. Wiadomo, lepiej wziąć paracetamol niż mieć gorączkę, ale jak nie ma potrzeby to nie bierz.
 
reklama
Do góry