reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba że badałaś i wyniki masz dobre. Ja po pierwszej weryfikacji musiałam znacznie podnieść dawki jak to już pisałam na kosmiczne: lutinus 3x2, estrogen 3x2, progesterone besins 3x3😲. Może waga ma tu znaczenie bo ja z tych przy kości 😉
Ja w pewnym momencie miałam sumarycznie 800mg progesteronu dopochwowo i podjezykowo. Moja znajoma gin stwierdziła, że przy tych dawkach można zabić męża i byc uniewinnionym w sadzie🤣🤣🤣🤣
 
Chyba że badałaś i wyniki masz dobre. Ja po pierwszej weryfikacji musiałam znacznie podnieść dawki jak to już pisałam na kosmiczne: lutinus 3x2, estrogen 3x2, progesterone besins 3x3😲. Może waga ma tu znaczenie bo ja z tych przy kości 😉

wyniki z dzisiaj, z 1 weryfikacji:



Estradiol 17-beta (E2) 5286 _ pg/ml

Progesteron (PRG) 221.30 _ ng/ml


btw też jestem przy kości ;)
 
Ja w pewnym momencie miałam sumarycznie 800mg progesteronu dopochwowo i podjezykowo. Moja znajoma gin stwierdziła, że przy tych dawkach można zabić męża i byc uniewinnionym w sadzie🤣🤣🤣🤣
Hehehehe no to ja mam 1500 dziennie więc mogę wszystko 😁😁😁😁 powinnam mieć to dziś napisane na masce samochodu jak pojechałam pod prąd dzisiaj to gościu z naprzeciwka pomyślał pewnie że nie dość że baba to jeszcze pewnie wczoraj prawo jazdy odebrała 🤦‍♂️
 
wyniki z dzisiaj, z 1 weryfikacji:



Estradiol 17-beta (E2) 5286 _ pg/ml


Progesteron (PRG) 221.30 _ ng/ml

btw też jestem przy kości ;)
Wyniki jak na dzień dzisiejszy super 👍 mi spadł estradiol przez 10 dni z pewnie jakiś 7000 do 356😲 nie wiem ile było w dniu punkcji 2 dni przed miałam 5500. Byłam w szoku że tak spadło.
 
Ja w pewnym momencie miałam sumarycznie 800mg progesteronu dopochwowo i podjezykowo. Moja znajoma gin stwierdziła, że przy tych dawkach można zabić męża i byc uniewinnionym w sadzie🤣🤣🤣🤣
Ja przez jakiś czas miałam 1200 mg i potwierdzam 😂Co prawda nie zabiłam nikogo, ale mąż starał się mnie obchodzić szerokim łukiem 😂😂😂
 
reklama
BTW może być cała od ovitrelle? Transfer miałam 5 dniowego zarodka. Może to on się chociaż trochę spiął?

Za wcześnie na to by już była produkowana beta hcg-zarodek na tym etapie zagnieżdża się w endometrium.
Tu masz rozpiskę.
2-3 dniowe:
1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie robić sikacza

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
 
Do góry