reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No dobra dziewczynki dziękuję za kciuki i dobre słowo 🥰 też muszę to napisać że jesteście wspaniałymi, dzielnymi przyszłymi mamami, pamiętajcie wcześniej czy później tak będzie [emoji6] to forum jest cudowne dzięki Wam! Do rzeczy.... dziś 8 dpt beta 59,3 [emoji5] dwa dni temu 12,5 [emoji5]
Ps. Leki otumaniają dziś jadąc na badania pojechałam pod prąd [emoji849]

Przeogromne gratulacje [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Ilu dniowy miałaś zarodek ?tak wogule to gratulacje mamusiu .Miałaś jakieś objawy ?
Ilu dniowy miałaś zarodek ?tak wogule to gratulacje mamusiu .Miałaś jakieś objawy ?
Dziękuję 🙂 wiem że jeszcze długa droga i po ludzku się boję 🥺 objawy? Straszne zawroty głowy ale to jeszcze miałam przed transferem, więc zwalałam to na leki. 5 dpt cały dzień czułam ból brzucha ale taki dziwny jakby rozpieranie i tak czułam do 7 dpt. A poza tym nie wiem jak to wytłumaczyć ale czułam że coś tam się dzieje i mówiłam do kropka bo tak czułam że tam jest 🙂
 
Dziękuję 🙂 wiem że jeszcze długa droga i po ludzku się boję 🥺 objawy? Straszne zawroty głowy ale to jeszcze miałam przed transferem, więc zwalałam to na leki. 5 dpt cały dzień czułam ból brzucha ale taki dziwny jakby rozpieranie i tak czułam do 7 dpt. A poza tym nie wiem jak to wytłumaczyć ale czułam że coś tam się dzieje i mówiłam do kropka bo tak czułam że tam jest 🙂
A zarodek to była 5 dyniowa blastocysta 5.1.1 to podobno najładniejsza jaka może być 🙂 najwyższe noty dostała 🙂
 
No dobra dziewczynki dziękuję za kciuki i dobre słowo 🥰 też muszę to napisać że jesteście wspaniałymi, dzielnymi przyszłymi mamami, pamiętajcie wcześniej czy później tak będzie 😉 to forum jest cudowne dzięki Wam! Do rzeczy.... dziś 8 dpt beta 59,3 ☺ dwa dni temu 12,5 ☺
Ps. Leki otumaniają dziś jadąc na badania pojechałam pod prąd 🙄
Super 🥰gratulacje
 
Dzięki za info ❤ ja tych plamień nie mam ogólnie. Tylko teraz po tym nieudanym transie tak dziwnie... A robilas histero na nfz?
W novum u dr Dońca specjalista ale niestety 2800zł ale.....można u niego na nfz w szpitalu w Warszawie, tylko musisz podpytac gdzie. Dawniej dziewczyny z forum nasz bocian wiedziały. Jest mega profesjonalistą w niepłodnosci zresztą w novum tylko on robi i koleżanka z którą wracałam do krk po histeroskopii też zaszla w ciążę po kilku nieudanych in vitrach właśnie po histeroskopii u niego.
 
reklama
Do góry