reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam przedłużona stymulacje bo pecherzyki słabo rosły.
Dzięki dziewczyny. Dodam, że pęcherzyki nie są duże. Największy 14 mm, a 3 po 10 mm. To moja 3 procedura i najgorsza. Ahm kiepskie bo 0,8. Niestety dodałam dziś obuchem w twarz i jestem załamana. Zmieniliśmy klinikę, lekarza i miało być pięknie , ale życie samo zweryfikowalo. Mimo dużych dawek (po 300j) taki słaby wynik.
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Dodam, że pęcherzyki nie są duże. Największy 14 mm, a 3 po 10 mm. To moja 3 procedura i najgorsza. Ani kiepskie bo 0,8. Niestety dodałam dziś obuchem w twarz i jestem załamana. Zmieniliśmy klinikę, lekarza i miało być pięknie , ale życie samo zweryfikowalo. Mimo dużych dawek (po 300j) taki słaby wynik.

Kochana ,nie załamuj się .Wiem jak się czujesz,ale walcz! nie poddawaj się. Jak któraś ,z mądrych dziewczyn tu kiedyś napisała, in vitro nie udaje się tylko tym co odpuszczają.Ja mocno trzymam za Ciebie kciuki ✊ ✊ ✊.
Ile masz do punkcji? powinny jeszcze trochę podrosnąć ..Poza tym na usg nie wszystkie widać i może okazać się,że pobiorą więcej✊ Ponawiam pytanie czy myślałaś o kd lub az?
 
Dzięki dziewczyny. Dodam, że pęcherzyki nie są duże. Największy 14 mm, a 3 po 10 mm. To moja 3 procedura i najgorsza. Ahm kiepskie bo 0,8. Niestety dodałam dziś obuchem w twarz i jestem załamana. Zmieniliśmy klinikę, lekarza i miało być pięknie , ale życie samo zweryfikowalo. Mimo dużych dawek (po 300j) taki słaby wynik.
Chyba za małe pęcherzyki:( Może lepiej odczekać i jeszcze raz stymulować?
Albo jak dziewczyny piszą przedłużyć stymulację. Umówić się z lekarzem jak w dzień punkcji będą nadal za małe to odpuścić.
 
Kochana ,nie załamuj się .Wiem jak się czujesz,ale walcz! nie poddawaj się. Jak któraś ,z mądrych dziewczyn tu kiedyś napisała, in vitro nie udaje się tylko tym co odpuszczają.Ja mocno trzymam za Ciebie kciuki ✊ ✊ ✊.
Ile masz do punkcji? powinny jeszcze trochę podrosnąć ..Poza tym na usg nie wszystkie widać i może okazać się,że pobiorą więcej✊ Ponawiam pytanie czy myślałaś o kd lub az?

W czwartek punkcja, a dzisiaj o 23 mam zrobić 2 zastrzyki z ovitrelle. Ja myślałam o kd i az bo dla mnie nie ma z tym problemu, ale mój mąż nie chce się zgodzić. Będę to namawiać, może zmieni zdanie.
 
Kochana to jest endometrioza tylko w środku macicy. A przecież dopiero skończyłam tabletki antykoncepcyjne na mają endomałpe. Endometrium 0,99 cm w 12 dc, ale dość duże dwa pęcherzyki 2,4 cm. Dostałam dwie ampułki pregnylu i zobaczymy czy pękną ;)



Adenomioza i endometrioza 4 stopnia nie nastraja pozytywnie :( Ale dzięki za wsparcie! :* Jutro będzie lepszy dzień, na pewno!

Kurw... też mam tą mendę 4 stopień i pooowiem,że mocno boję się histeroskopii przed następnym podejściem ,bo hu...steczka wi,czy tez nie usłyszę,że mam to samo 🙁 Niesprawiedliwe to wszystko.
✊oby pękły! informuj na bieżąco😘
 
Chyba za małe pęcherzyki:( Może lepiej odczekać i jeszcze raz stymulować?
Albo jak dziewczyny piszą przedłużyć stymulację. Umówić się z lekarzem jak w dzień punkcji będą nadal za małe to odpuścić.

To nasza trzecia procedura więc nie będę już miała refundacji, a nie stać nas na to wszystko po raz 4 :(
 
Hej dziewczyny.Dzis mam już 15 tydz i 3 dzien ciąży od kilku dni czuje lekkie ruchy bąbelka.Nie wiem czy pamiętacie ja się zmagalam z plamieniem krwawieniami.Kilka razy byłam to kontrolować za każdym razem słyszałam żeby się nie martwić i ze wszystko jest ok że to poprostu uroki pierwszego teymestru.Mieli rację!Wszelkie plamienia znikły z pierwszym trymestrem.Wiem wiem są one straszne i kojarza mam się z najgorszym.Pisze to bo może są tu dziewczyny które chociaż trochę podbuduje i uspokoje tym wpisem że nie oznacza to najgorszego i wiele z nas je może poprostu mieć.Teraz jestem cwana A pewnie jeśli kiedyś będę w ciazy i znów się pojawia dalej będę panikowac hehe no taki nasz urok.


Jestem po transferze i właśnie mam krwawienia, trochę panikuje , czy miałabyś chwile żeby mi podpowiedzieć jak to wyglądało u Ciebie? Będę bardzo wdzięczna 🙏🏻
 
reklama
W czwartek punkcja, a dzisiaj o 23 mam zrobić 2 zastrzyki z ovitrelle. Ja myślałam o kd i az bo dla mnie nie ma z tym problemu, ale mój mąż nie chce się zgodzić. Będę to namawiać, może zmieni zdanie.

Chyba już kiedyś pisałysmy na ten temat.Przekonuj. ja z moja endomendą raczej stawiam na kd w kolejnym podejściu...Niby fajnie się stymuluję i mam dobre amh,ładne w miarę blastki ale gów.... z tego .Ta menda jednak mocno osłabia jakość.
Nooo z tymi Małżami...mój na szczęście nie ma problemu z kd,ale o az już nie chce słyszeć-tak samo o adopcji(którą ja bym rozważyła)...ONI SĄ Z INNEJ PLANETY.Ale można ich wziąć sposobem!

Do czwartku mogą jeszcze cosik podrosnąć.Mocne✊✊✊
 
Do góry