reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.

Znam przypadek adenomiozy, lekarze dawali male szanse. W Novum powiedzieli, zeby probowqc, ale bez przekonania. W trakcie badan do ivf, po 2 latach staran nagle naturals. Ma teraz 2 miesiace.
Glowa do gory [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny mój wynik estradiolu to 808 , punkcja w czwartek. Mam tylko 4 pęcherzyki. Dr kazał się zastanowić czy jest sens podchodzić do punkcji z takim wynikiem. Co myślicie? Czy ten wynik znaczy wartosciowe pęcherzyki czy raczej nie nastawiac się na nic dobrego? Ile na jedna komórka powinno przypadać?
 
Dziewczyny mój wynik estradiolu to 808 , punkcja w czwartek. Mam tylko 4 pęcherzyki. Dr kazał się zastanowić czy jest sens podchodzić do punkcji z takim wynikiem. Co myślicie? Czy ten wynik znaczy wartosciowe pęcherzyki czy raczej nie nastawiam się na nic dobrego? Ile ba jedna komórka powinno przypadać?

O ile dobrze pamiętam to chyba 350.... A Ty nie myslałaś o KD? Musisz przemysleć-ja są już te jaja...czasem wystarczy to jedno.Z drugiej strony punkcja i zapłodnienie to kolejny koszt..Trudna decyzja.
 
Ja na początku myślałam kto taki program wymyslil, a teraz sama dla odmozdzenia ogladam i smiechu kupe mamy z mezem 😀 :)

@Murawa trzymam kciuki za Twoj jakze ambitny plan! Myslami jestem z Toba!

Ja wlasnie zmierzam na wizyte kwalifikacyjna do transferu i mam nadzieje, ze za niecaly tydzien zabiore mojego ostatniego kropka! :)

Milego dnia wszystkim :)

Jak po wizycie???
 
Dziewczyny mój wynik estradiolu to 808 , punkcja w czwartek. Mam tylko 4 pęcherzyki. Dr kazał się zastanowić czy jest sens podchodzić do punkcji z takim wynikiem. Co myślicie? Czy ten wynik znaczy wartosciowe pęcherzyki czy raczej nie nastawiac się na nic dobrego? Ile na jedna komórka powinno przypadać?
Jak masz tylko 4 pęcherzyki to mogą być w nich idealne 4 komórki lub nic. Nigdy nie wiadomo. Kto nie ryzykuje ten się nie dowie. Jeśli nie przeszkadzają ci koszty to podchodź do punkcji.
Ps znam mamę trojeczek (wszystkie dziewczynki) która była stymulowana i urosły właśnie trzy pęcherzyki. Lekarz zabronił współżyć, olali zalecenia i bach wszystkie trafione .
 
Ja miałam teraz tylko 4 pęcherzyki i wszystkie były dojrzałe .Zaplodnily się 4 z tym że jedna nie prawidłowo Ale reszta pięknie się dzieliła. Trudna decyzja ja podchodziłam do punkcji ze świadomością że mogą pobrać tylko dwa Ale dla mnie to było i tak dobrze jednak udało się i były 4 [emoji6]
Dziewczyny mój wynik estradiolu to 808 , punkcja w czwartek. Mam tylko 4 pęcherzyki. Dr kazał się zastanowić czy jest sens podchodzić do punkcji z takim wynikiem. Co myślicie? Czy ten wynik znaczy wartosciowe pęcherzyki czy raczej nie nastawiac się na nic dobrego? Ile na jedna komórka powinno przypadać?
 
Cześć dziewczyny, jestem po in vitro i na tej grupie jestem pierwszy raz. Samo zapłodnienie miałam 12 listopada , test robiłam 23 listopada i wyszedł pozytywny , natomiast dzisiaj mam mały problem bo zaczęło się krwawienie i bóle podbrzusza , czy któraś z was miała podobnie? Byłam już w szpitalu , zrobili mi tylko badanie krwi i czekam za wynikami , pewnie zadzwonią do mnie dopier jutro rano... mieszkam w
Anglii i tu niestety wszystko wygląda inaczej... jeżeli któraś miała podobnie z chęcią bym posłuchała bo na chwile obecną jestem załamana :(
 
Dzięki dziewczyny. Dodam, że pęcherzyki nie są duże. Największy 14 mm, a 3 po 10 mm. To moja 3 procedura i najgorsza. Ahm kiepskie bo 0,8. Niestety dodałam dziś obuchem w twarz i jestem załamana. Zmieniliśmy klinikę, lekarza i miało być pięknie , ale życie samo zweryfikowalo. Mimo dużych dawek (po 300j) taki słaby wynik.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze raz, bo coś niewidoczne mi wyszło.
@Śliwka12345 jak potrzebujesz na gwałt jutro mogę wysłać Tobie Prolutex. Jakby co pisz priv.

Kurcze, co to ta ademioza? 😑
Kochana to jest endometrioza tylko w środku macicy. A przecież dopiero skończyłam tabletki antykoncepcyjne na mają endomałpe. Endometrium 0,99 cm w 12 dc, ale dość duże dwa pęcherzyki 2,4 cm. Dostałam dwie ampułki pregnylu i zobaczymy czy pękną ;)

Znam przypadek adenomiozy, lekarze dawali male szanse. W Novum powiedzieli, zeby probowqc, ale bez przekonania. W trakcie badan do ivf, po 2 latach staran nagle naturals. Ma teraz 2 miesiace.
Glowa do gory
emoji4.png

Adenomioza i endometrioza 4 stopnia nie nastraja pozytywnie :( Ale dzięki za wsparcie! :* Jutro będzie lepszy dzień, na pewno!
 
Do góry