reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zacznij wierzyc w swoje kropki. Mysle ze nie bedzie potrzeby zmieniac kliniki. I ty musisz w to uwierzyc
Kurczę bardzo słabo u mnie już z tą wiarą... łatwiej mi wierzyć jeśli mam dalszy plan..a teraz zwyczajnie odległość komplikuje planowanie.. jeszcze jeden lekarz nie podał im grafiku dr Czech więc będę dzwonić codziennie.. Dziękuję że wierzysz za mnie :-) :)
 
reklama
Tak tak już od 6 listopada jestem na chorobowym i tak też mi się te plamienia zaczęły. Nie wiem czy to cały czas z tej odklejonej kosmowki? No ale ile można? Do tego dziś tak cmiąco boli mnie podbrzusze i nie wiem czy tak jest ok czy nie? Już nospe wzięłam ale mało co pomogła. A plackiem już tak leżę miesiąc prawie + 3 dni w szpitalu
Ja miałam tylko jedno pojedyncze plamienie w ciąży w 10tc ledwo widocznie i od razu na SOR pojechałam haha.. Więc mnie to ominęło ale z tego co pamiętam z problemem z kosmowka to można właśnie plamic aż się zacznie łożysko tworzyć..
 
bedac w poznaniu znalazlam taki pyszny wynalazek jak WĄTROBIANKA :) jest mega przepyszna i juz chyba dwa tygdnie jem tylko papryke pokrojona w lódeczke wysmarowna watrobianka. Tak mi to smakuje, ze nie potrafie i nawet nie chce sie od tego odciagnac. Wotróbki nie zjem a ten przysmak jest uhhmmmmmm :)
Hahaha pochodzę z Poznania i potwierdzam watrobianka jest przepyszna😉
 
Ja miałam tylko jedno pojedyncze plamienie w ciąży w 10tc ledwo widocznie i od razu na SOR pojechałam haha.. Więc mnie to ominęło ale z tego co pamiętam z problemem z kosmowka to można właśnie plamic aż się zacznie łożysko tworzyć..
Oj ja miałam już takie krwawienie konkretne także pojechaliśmy i tak zostałam. Ale martwię się. Kiedy się te łożysko tworzy?
 
reklama
Do góry