reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hm to jesteśmy ten sam przypadek :) Endometrioza II stopnia. Torbiel usuwana kilka krotnie i ciągle odrastala :/Szłam długim protokołem. Udało się za pierwszym razem ale transfer robiony po 2 cyklach...ryzyko hiperki
O proszę, dobrze że na Ciebie trafiłam. Już nie mam sił czasami. Przez rok brałam zoladex który miał wyciszyć endometriozę przed in vitro. W dwa tyg torbiele urosły znów. I zaczynam stymulację z jedną. Czytałam gdzieś ze stymu;lacja może sprawić ze będzie rosla jak zwariowana. Nie wiem czy to prawda, czy co przypadek to inny. A gdzie się leczysz?
 
reklama
@Akszeinga torbiele rosną z każdą miesiączka ,także nie przejmuj się nie ma pewności ze od stymulacji podrosna.Moja była usuwana lekami o kilka krotnie "ręcznie "
Lecze się w bocianie
 
Hm... a gdzie sie leczysz? Ja 2 mce temu miałam 3, dwie z nich gdzieś się podziały a ta jedna jest nadal. Nie wiem czy czynnościowa czy endometrialna. Matrwię się ze mam brać leki stymulujące a ona tam przeszkadza. Lekarz też nie zachwycony.
Bocian Białystok. W 18 DC miała jakieś 2.5-3 cm. W 1 DC zmniejszyła się do 1.5 cm i lekarz dał zielone światło i poszła stymulacja. Jajeczek pobrali 16 więc torbiel w niczym nie przeszkodziła. Dodam że mam AMH 2.2
 
Ja teraz tak miałam 10 dzień stymulacji A tylko dwie ładne komórki A dwie małe do tego doszło ryzyko komplikacji podczas punkcji Ale sytuacja odwróciła się o 360 stopni pobrali 4 piękne komórki i 4 się zaplodnily z tego jedna nie prawidłowo. Rozwinęły się 3 piękne zarodki teraz czekam na test beta hcg
Hej. Dziewczynki czy któraś z Was mimo dużych dawek leków słabo się srtmulowala, ale uzyskała ładne komórki, a później zarodki?
Jestem na długim protokole, brałam bemfole 300j, codziennie gonalpeptyl i od czwartku menopur 300j. Wstępnie miałam 12 pęcherzyków , a tylko 5 ruszyło i coś można na nich pracować. To moja 3 stymulacja i za każdym razem jest to samo. Wcześniej miałam inne leki i mniejsze dawki, zmieniałam lekarza i mam te leki to napisałam w dużych dawkach i znowu lipa. Pocieszcie mnie bo siedzę od rana i becze :(
 
Ja teraz tak miałam 10 dzień stymulacji A tylko dwie ładne komórki A dwie małe do tego doszło ryzyko komplikacji podczas punkcji Ale sytuacja odwróciła się o 360 stopni pobrali 4 piękne komórki i 4 się zaplodnily z tego jedna nie prawidłowo. Rozwinęły się 3 piękne zarodki teraz czekam na test beta hcg

Super wiadomość! Trzymam kciuki aby się udało!
A mówił Ci dr dlaczego mogłaś tak słabo zareagować na stymulacje? Moje amh to 0,8 więc podejrzewam, że u mnie to jest największy problem.
 
Hej dziewczyny . Nie wiem o co chodzi moze ktoras z was tez tak miała to moze sie trochę uspokoje. W 12 dpt dowiedzialam sie ze jest ciąża biochemiczna. Lekarz kazal odstawic leki i czekac na @Mialam ciążę biochemiczna juz dwa razy wiec wiedzialam co mnie czeka. Za kazdym razem@ byla obfita i dluga(7 dni oraz straszne skrzepy) normalnie moja @ trwa maksymalnie 5dni. Dlaczego tym razem mam inaczej. Wczoraj dostałam @ byl straszny ból ale zero skrzepow i jest bardzo skapa. Dzis tez jest slabiutko. Myślałam ze sie rozkręci ale niestety nic. Czy to normalne???Mam wizyte dopiero w czwartek ale sie martwie😔
 
I jeszcze jedno czy ktoras z was tez miała taki sam problem jak ja czyli ciaza biochemiczna. Czy moze znaleźć jakąś przyczynę? Dlaczego sie tak dzieję?
 
I jeszcze jedno czy ktoras z was tez miała taki sam problem jak ja czyli ciaza biochemiczna. Czy moze znaleźć jakąś przyczynę? Dlaczego sie tak dzieję?
Ja miałam 2 cb.. To jest albo wina zarodka albo immunologia.. docent Pasnik po przeanalizowaniu mojego przypadku stawia na immunologie.. Tym bardziej że jak juz była ciąża prawidłowa to beta na początku też za wolno rosła, poniżej norm i nawet mój gin był zdziwiony że wszystko się dobrze skończyło...
 
reklama
Ja miałam 2 cb.. To jest albo wina zarodka albo immunologia.. docent Pasnik po przeanalizowaniu mojego przypadku stawia na immunologie.. Tym bardziej że jak juz była ciąża prawidłowa to beta na początku też za wolno rosła, poniżej norm i nawet mój gin był zdziwiony że wszystko się dobrze skończyło...
To czyli najlepiej postawic na badania immunologiczne? Czy one są drogie? Tak właśnie myślałam żeby je zrobic. To jest juz moja 3cb. Mam spotkanie z lekarzem w czwartek. Powiedział ze przeanalizuje moje badania i pomyslimy co sie da zrobić.
 
Do góry