reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja dlatego olewam wszystko w domu co jest do zrobienia i zajmuję się małą. Miewam dość, bo ona mocno naręczna mimo że ma 10mcy, nie ma ochoty na dłuższe zabawy zabawkami, mało z nich póki co ogarnia, śpi z nami, jest trochę słaba motorycznie ale to też przez to, że była zakwalifikowana jako hipotrofik. Ja choruję na dwubiegunówkę-po porodzie miałam mega depresję i wylądowałam w szpitalu. Po lekach w zasadzie od lata dopiero jakoś znacząco nasze relacje poprawiają się. Mam żal do siebie za ten początkowy etap i nie potrafię poradzić sobie z tym okresem. Mam straszną traumę. Pod koniec ciąży zanikało jej tętno na ktg i w szpitalu jak już nie mogli jej go dłużej wyczuć to nagła decyzja o natychmiastowym cc. Byłam przerażona że ją stracę i chyba już wtedy odcięłam się od niej. Więc nie zawsze jest różowo.
Ja pierdziele dwu - biegunówka to bardzo trudna choroba :) Jak ty sobie z tym radszisz? Jakie mialas objawy? Leczysz sie na to farmakologicznie? Czy takie leki nie zmniejszaja jakos szansy na zajście w ciążę ? Podziwiam Cie.
 
reklama
Bocian w Białymstoku ma wizyte darmowa po kazdym transferze :)zawsze z niej korzystalam i od razu ustalalam co robimy dalej, bylo robione usg i nawet beta darmowa przy udanym transferze :)
Hahaha nawet nie wiedziałam o tej darmowej wizycie, jeszcze zaoszczędzili na mnie:) Dzwonilam tylko dwa razy bo wiem jakie opóźnienia miewa dr P. Szkoda pacjentek i lekarza, a nic na odległość nie pomoże.
 
Ja dlatego olewam wszystko w domu co jest do zrobienia i zajmuję się małą. Miewam dość, bo ona mocno naręczna mimo że ma 10mcy, nie ma ochoty na dłuższe zabawy zabawkami, mało z nich póki co ogarnia, śpi z nami, jest trochę słaba motorycznie ale to też przez to, że była zakwalifikowana jako hipotrofik. Ja choruję na dwubiegunówkę-po porodzie miałam mega depresję i wylądowałam w szpitalu. Po lekach w zasadzie od lata dopiero jakoś znacząco nasze relacje poprawiają się. Mam żal do siebie za ten początkowy etap i nie potrafię poradzić sobie z tym okresem. Mam straszną traumę. Pod koniec ciąży zanikało jej tętno na ktg i w szpitalu jak już nie mogli jej go dłużej wyczuć to nagła decyzja o natychmiastowym cc. Byłam przerażona że ją stracę i chyba już wtedy odcięłam się od niej. Więc nie zawsze jest różowo.
Dziewczyny nie znamy się , ale tutaj czuje się często , jak z najlepszymi przyjaciółkami .. a nawet z nimi nie rozmawiam na takie tematy .. Takie zwierzenia nas zbliżają.. bo doskonale się rozumiemy i nie oceniamy ... kocham to ❤️
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji173][emoji173][emoji173]Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś[emoji173][emoji173][emoji173]

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
[emoji177][emoji177][emoji177][emoji177][emoji177]

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

Dziewczyny ruszają zapisy do dr Paśnika !!!!

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-11-28 Elizabeth68 USG[emoji173][emoji173][emoji173]
....... Trzymamy Kciuki:*............

2019-11-30 sandra777.12 transfer [emoji173][emoji173][emoji173]
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu

Dziewczyny kalendarz robi się pusty:(. Czy kogoś dopisać ? USG? Beata?
Ponawiam pytanie: Czy ktoś przygarnie kalendarz?:( Od przyszłego tygodnia nie będę miała jak go aktualizować:( Szkoda by znikt :(

Hej proszę wpiszcie mnie na transfer 30.11 [emoji110]
 
Dziewczyny nie znamy się , ale tutaj czuje się często , jak z najlepszymi przyjaciółkami .. a nawet z nimi nie rozmawiam na takie tematy .. Takie zwierzenia nas zbliżają.. bo doskonale się rozumiemy i nie oceniamy ... kocham to ❤️
Ja od tego forum nie mogę się odczepić:) usprawiedliwiam się że za chwilę wracam po ostatni zarodek. Rzadko tutaj są kwasy bo i o co? Wszystkie pragną tego samego. Każda ma swoją historię i musi przejść czasem różna drogę do szczescia.
 
Dziewczyny! Przyznam się, rycze. Wzruszyłam się. Forum jest niesamowite, niewiarygodne i niezastąpione. Czytam odpowiedzi na mojego posta ,wszystkie inne wiadomości i myśle jakie to wspaniałe wiedzieć ze jesteście. Wiedzieć ze tu zawsze mam na kogo liczyć i ktoś podpowie. Ktoś zrozumie mój ból, obawy i wątpliwości. Nawet Was nie widziałam a jesteście bliższe niż Ci którzy są tuż obok. Dziękuje Wam. Szczerze prosto z serca ❤️
 
reklama
20.900 6 komórek in vitca gymcentrum
Ja płaciłam 16.900ale potem jeszcze za transfer 1300 za zamrożenie 400 za opłatę roczna 400zl w Angelusie dawczyni maja z Czech
Z początku chciałam iść do gymcentrum ze niby gwarancja 3 czy 4 zarodkow 3dniowe obojętnie jakiej klasy
Żeby tylko były
A u mnie trzymają do 5 doby z 6 komorek
4blastki mam[emoji4]

No to super gratuluje:))) bardzo ladny wynik...:) a jak to wyglada od strony „technicznej”?
 
Do góry