reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czemu prowadzisz ciążę w klinice? U nas wizyta pierwsza 180 potem 140. U mojego gina ciążowa 170, jak coś dodatkowego poza standardowym usg to wiadamo że więcej.
Ja nie mam problemu z tym żeby zapłacić kasę za dodatkowe badanie tylko uważam że trochę przesadzają z tymi kwotami za wizyty tym bardziej że wizyty są kilku minutowe, ale to moje zdanie nie każdy musi się z tym zgadzać.🙂
 
Ale Ty nawet nie masz się czego wstydzić czy ukrywać tego, że zerwalaś kontakt z takiego powodu! Ja po stracie córki zerwałam wiele kontaktów. Było mi wystarczająco ciężko psychicznie i nie zamierzałam udawać, że cieszę się czyimś dzieckiem czy ciąża! W takiej sytuacji trzeba patrzeć na siebie i swoje dobro, a nie na to, żeby wiecznie zadowalać innych. Ty mówisz przyjaciółka.. Mój kuzyn ma dziecko z maja 2018, a moja córeczka miała być z września 2018. Ich dziecko widziałam może 2 czy 3x na zdjęciach i to tyle. Nie obserwuje ich na fb, nie pytam o to dziecko. W pewnym stopniu udaje jakby go nie było. Nie zamierzam się zmuszać niszczyć się psychicznie, żeby oni byli zadowoleni.
Myslalam ze cos jest nie tak ze mna. Ale widze ze my wszystkie kobiety mam ten sam problem. Ciezko patrzec na innych szczęście. Niestety my cierpimy, oni nie. Nikt nas nie zrozumie dopóki nie znajdzie sie w podobnej sytuacji😞
 
No to przytulam Cię wirtualnie i mam nadzieję, że w końcu nam się uda a naszą flustrację zamieni największe szczęście.. uważam, że to byłby taki ratunek dla samych siebie, bo inaczej bez pomocy kogoś (psychologa itd) będzie zle..
Modle sie o nas codziennie zebysmy wkoncu wszystkie byly szczęśliwe ❤
 
Hej dziewczyny , sprzedam opakowanie lutinusa 100 mg 21 tabletek dop. Termin ważności 05.2021.
Cena 100 zł jak by któraś potrzebowała mi się już nie przyda.
 
reklama
Mała wyprzedaż mam na zbyciu
Encorton 5mg 20szt
Encorton 10mg20szt
Neoparin 20szt
I accofil 7 ampułek wyślę go kurierem z wkładem tericznym i torbie termicznej
 
Do góry