reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ma może któraś z Was do sprzedania opakowanie luteiny pod językową. W poniedziałek miałam mieć wizytę Ale mi odwołali. A w klinice życzą sobie 200 zł za wystawienie recepty, bo musi być wystawiona na wizycie. Kurde ale się wkurzylam😤😤😤
No właśnie, Invicta... Jedyne 200zl za 2 minuty rozmowy i ewentualnie receptę... masakra!!! Powiem Ci że chyba od niedawna tak jest.. Przed wakacjami tego roku nie robili aż takich problemów... To się robi korporacja a nie klinika leczenia niepłodności...
 
@Netiaskitchen @Czarna1985 @Kasjana80 przykro mi dziewczynki[emoji22]
Jest lipa co tu dużo pisać, ale jesteśmy silne babki i damy radę... kiedyś się doczekamy...
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu" i tego się ostatnio trzymam[emoji6]

@sandra777.12 jak szybko czas zleciał od punkcji... Mocne kciuki, niech to będzie Twój szczęśliwy transfer[emoji110][emoji110][emoji110]
Dziękuje kochana ;)
Trzymam za Was i za siebie kciukaski ;)
 
No właśnie, Invicta... Jedyne 200zl za 2 minuty rozmowy i ewentualnie receptę... masakra!!! Powiem Ci że chyba od niedawna tak jest.. Przed wakacjami tego roku nie robili aż takich problemów... To się robi korporacja a nie klinika leczenia niepłodności...
Z tego co się dowiedziałam to od czwartku to wprowadzili. Wizyta 200 weryfikację 450 i tak sobie liczą. Mam już ich serdecznie dość.
 
Dziewczyny beta 293, głupio mi to pisać bo smutno tu dzi

Przykro mi 😔
Nie przejmuj się ;) jesteśmy twarde! A Tobie życzę 8 miesięcy nudy ;)
Jak to ostatnio mądra kobitka napisała - każda porażka przybliża nas to sukcesu (czy jakoś tam:d)
Ja też mam za sobą 3 nieudane transfery .. w sobotę mam 4. Jeśli się nie uda robimy długą przerwę ..
 
reklama
Popieram.. Ja tym razem ich pseudo nadzoru nie biorę..
Też nie brałam, szkoda kasy wolę zrobić sobie bete dodatkowo dwa razy niż płacić 150 zł za dwu minutowa rozmowę. Kurła ja nie wiem co oni o nas myślą że my mamy kury które znoszą nam złote jajka. Cholera mnie dzisiaj bierze.
 
Do góry