reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Netiaskitchen @Czarna1985 @Kasjana80 przykro mi dziewczynki[emoji22]
Jest lipa co tu dużo pisać, ale jesteśmy silne babki i damy radę... kiedyś się doczekamy...
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu" i tego się ostatnio trzymam[emoji6]

@sandra777.12 jak szybko czas zleciał od punkcji... Mocne kciuki, niech to będzie Twój szczęśliwy transfer[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Ma może któraś z Was do sprzedania opakowanie luteiny pod językową. W poniedziałek miałam mieć wizytę Ale mi odwołali. A w klinice życzą sobie 200 zł za wystawienie recepty, bo musi być wystawiona na wizycie. Kurde ale się wkurzylam😤😤😤
O boze .... jak oni ciągną kasę masakra , mało juz płacimy im w głowie sie nie mieści 🤦‍♀️U mnie na szczęście to juz jest w cenie procedury wiec wypisują co trzeba .
 
Dziewczyny ja zamawiam często leki przez internet apteki DOZ i tam jest cos takiego ze jak zamawiam lek na receptę to potem mozna zamówić znów ten sam lek na e receptę , a w sumie nie trzeba jej mieć , a leki odbieram w aptece która mam blisko . No i tez sa niższe ceny jeśli zamawiam przez internet .
 
Zmienili to w czwartek i teraz każą sobie płacić. Ręce mi opadły jak tak można, nie dość że tyle pieniędzy zostawiamy to jeszcze cos takiego. Biorę tylko pod językową [emoji26]

Hej a nie możesz napisać jakiegoś smsa do lekarza swojego bezpośrednio ? Bez jaj..
Ja bym poszła do zwykłego na NFZ i poprosiła o receptę
Lub bym pojechała do invicty spytała gdzie przyjmuje lekarz i między pacjentami bym jakoś go zaczepiła żeby wypisał w dupie miej te panny z recepcji
 
Dziewczyny beta 293, głupio mi to pisać bo smutno tu dzi

Przykro mi 😔

Gratulacje!!!
Potrzeba dobrych wiadomości na forum, to podnosi na duchu. Pamiętam jak ja oplakiwalam nieudany transfer i w tym samym dniu jeszcze dwie dziewczyny testowały, obie miały pozytywną betę. Dało mi to nadzieję, że ja też kiedyś zobaczę inny wynik niż 0
 
reklama
Do góry