reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie miała być dziś decyzja o transferze, jestem na sztucznym cyklu, ale lekarzowi nie podobało się endometrium, określił je jako niejednorodne cokolwiek to znaczy. Kazał zrobić od razu progesteron i estradiol i okazało się, że wyniki ok, więc doradza histeroskopię (1,5 roku temu miałam wycinane polipy endometrialne). Szybka decyzja i histero za 2 dni, w sumie cieszę się, że będzie z głowy
 
Ma może któraś z Was do sprzedania opakowanie luteiny pod językową. W poniedziałek miałam mieć wizytę Ale mi odwołali. A w klinice życzą sobie 200 zł za wystawienie recepty, bo musi być wystawiona na wizycie. Kurde ale się wkurzylam😤😤😤
A weź do nich zadzwoń jeszcze raz, coś jest nie tak. Mi już 2 razy wystawiali receptę bo coś mi się skończyło i była do odbioru jakoś od razu i nic nie kazali mi płacić. Kurde no bez jaj!!! Jak chcesz to mam te dopochwowa bo ja od dziś odstawiam leki, daj znać jakbys chciała. Podjezykowej nie mam niestety...
 
A weź do nich zadzwoń jeszcze raz, coś jest nie tak. Mi już 2 razy wystawiał receptę bo coś mi się skończyło i była do odbioru jakoś od razu i nic nie kazali mi płacić. Kurde no bez jaj!!! Jak chcesz to mam te dopochwowa bo ja od dziś odstawiam leki, daj znać jakbys chciała. Podjezykowej nie mam niestety...
Zmienili to w czwartek i teraz każą sobie płacić. Ręce mi opadły jak tak można, nie dość że tyle pieniędzy zostawiamy to jeszcze cos takiego. Biorę tylko pod językową 😥
 
Pewnie po wynikach tak stwierdził. Mi Kozioł kazała dostarczyć zaświadczenie bo rzekomo ustawa wymaga wyczerpania wszelkich możliwych metod.

U nas wyniki dobre u mnie i u męża, diagnoza niepłodność idiopatyczna. Dr Lach.owski sam stwierdził, że iui nic więcej nie wniesie i on coś wpisał do karty, że nie musimy podchodzić. Dlatego jakby co to polecam tego lekarza, bo nie naciaga na niepotrzebne koszty.

Ma może któraś z Was do sprzedania opakowanie luteiny pod językową. W poniedziałek miałam mieć wizytę Ale mi odwołali. A w klinice życzą sobie 200 zł za wystawienie recepty, bo musi być wystawiona na wizycie. Kurde ale się wkurzylam😤😤😤

Ja mam tylko dowcipna, ale już doczytałam że nie bierzesz. Jak masz pozytywną betę to możesz iść do jakiegokolwiek gina na nfz i ci wystawi za darmo receptę.
Straszna jest ta klinika, traktuje was jak bankomaty :(
 
reklama
Ma może któraś z Was do sprzedania opakowanie luteiny pod językową. W poniedziałek miałam mieć wizytę Ale mi odwołali. A w klinice życzą sobie 200 zł za wystawienie recepty, bo musi być wystawiona na wizycie. Kurde ale się wkurzylam[emoji36][emoji36][emoji36]
Lekarz rodzinny tez ci przepisze
Ja byłam teraz po lutinus i bez problemu
 
Do góry