reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mamy jeszcze 4 mrozaczki(3 dobrej jakosci i 1 slabszej) To jest moje 3 poronienie. Czyli cos jest ze mną nie tak. Robili mi duzo badan ale wszystko wychodzi ok. To w czym problem😭
Poronienie?? Tzn biochemiczna? To może być w immunologi coś, temat rzeka... mi docent P powiedział że to się leczy a nie zwala na wadliwe zarodki.. Też miałam 2 biochemy, przy udanym transferze beta wolno rosła.. na odległość będzie trudno ale warto do immunologa się wybrac
 
Jak ja mialam torbiel ktora mega szybko rosla, dawala objawy okropne, bol, przy chodzeniu, siedzeniu, dotykaniu, przy wszystkim doslownie plus wieczne mdlosci z otrzewnej to mnie polozyli na oddzial i szprycowali jakims sterydem zeby sie jajnik nie daj boze nie skręcił bo trzeba by go usuwac. A miala torbiel ledwo ponad 6cm. Wiem,ze sa kobiety, ktore maja ponad 10cm i nawet tego nie czują. Ja jak mi rosnie wieksza niz 5 to mam juz rzeznie. Mialam tak kilka razy, na szczescie nie pekaly tylko wlasnie sie wchlanialy, mialam je monitorowane i widzialysmy na usg jak one flaczeją, z duzej okrągłej robią się plaskie i wylatują z okresem. Dodam,ze nawet dwie inseminacje byly bez sensuz podane nasienie na bardzo duzych pecherzykach, ktore przerosly w torbiele. Moja miejscowa dr mowila zawsze, ze mam takie twarde te pecherze, jak porcelanowe.. ze czesto tak maja dziewczyny przy PCSO ale ja niby nie mam.
Ja miałam też 6 największą ale sama pękła.
 
Poronienie?? Tzn biochemiczna? To może być w immunologi coś, temat rzeka... mi docent P powiedział że to się leczy a nie zwala na wadliwe zarodki.. Też miałam 2 biochemy, przy udanym transferze beta wolno rosła.. na odległość będzie trudno ale warto do immunologa się wybrac
Lekarz mi kazal przyleciec. Zobaczymy cozy ma jakis plan na nas. Ale pomysle . Dzieki za podpowiedz
 
reklama
U mnie pominęli iui, bo sam lekarz powiedział, że to nie wiele wnosi do skuteczności i szkoda kasy. Z tego co pamiętam to jesteśmy w tej samej klinice.
Pewnie po wynikach tak stwierdził. Mi Kozioł kazała dostarczyć zaświadczenie bo rzekomo ustawa wymaga wyczerpania wszelkich możliwych metod.
 
Do góry