reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem w 8t.c. i mam 36tys bhcg, ale przyrosty od ostatniego oznaczenia mam jakieś 30proc. Nic się u mnie nie dzieje złego, jutro mam usg i swiruje.... Wydaje mi się że musi zwolnić bo powinnam aktualnie mieć 250tys.....
Tak tak, przyrosty są małe i nie zaleca się ich sprawdzania. Usg powie czy jest dobrze czy nie. Prędkość bicia serca, długość płodu itd :)
 
reklama
Jestem w 8t.c. i mam 36tys bhcg, ale przyrosty od ostatniego oznaczenia mam jakieś 30proc. Nic się u mnie nie dzieje złego, jutro mam usg i swiruje.... Wydaje mi się że musi zwolnić bo powinnam aktualnie mieć 250tys.....

Powyżej 6000 zwalnia, ale generalnie nie ma sensu robić bety powyżej 2000, bo beta już niewiele mówi, tylko robić usg.
Po co robisz betę w 8 tyg? Weź te pieniądze przeznacz sobie na dobre ciacho póki mozesz, bo niedługo zaczną się rozmowy z kibelkiem :p
 
Powyżej 6000 zwalnia, ale generalnie nie ma sensu robić bety powyżej 2000, bo beta już niewiele mówi, tylko robić usg.
Po co robisz betę w 8 tyg? Weź te pieniądze przeznacz sobie na dobre ciacho póki mozesz, bo niedługo zaczną się rozmowy z kibelkiem :p
Miałam tak zlecone przed wizytą, ale dziękuję za odpowiedź, wyluzowalam😘
 
Jestem w 8t.c. i mam 36tys bhcg, ale przyrosty od ostatniego oznaczenia mam jakieś 30proc. Nic się u mnie nie dzieje złego, jutro mam usg i swiruje.... Wydaje mi się że musi zwolnić bo powinnam aktualnie mieć 250tys.....
Mnie za badanie bety pow. 40tys to lekarz opierdzielił... Ze po co ja sobie stresu dokładam, że teraz to tylko usg warto robić 😊
 
reklama
Do góry