reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba 6tc. Z nerwow nie zapytalam ktory to tydzien. A ma to jakies znaczenie?
A do czego ma sluzyc ten accard?
Żeby sprawdzić czy zarodek prawidłowo się rozwija można wpisać jego długość i tydzień ciąży, i wyszukać ile powinien mieć milimetrów, oczywiście ,+, -, a acard mam na rozrzedzenie krwi.
 
reklama
A czy robiłas badania w kierunnku immunologi? Jęsli masz np. mniej niż 40% przeciwciał blokujących - nie masz po co do zabiegu podchodzic żaden zarodek Ci się nie przyjmie, warto tez sprawdzić KIRy
To nie prawda ze ponizej 40% zaden zarodek się nie przyjmie...jeśli nigdy ciąży nie było to allo ma prawo byc 0.. docent często tego badania nawet nie zleca, patrzy na KIR i cytokiny...
 
no ja tak zajmuję głowę od początku miesiąca, więc do wtorku jakoś dociągniecie. Polecam robótki ręczne i porządki w szafie, albo duuzo prania i otem prasowania😀
Rano wstaje do pracy, w pracy sporo rzeczy do zrobienia, a jak wracam to jakieś zakupy, obiad i wieczór także szybko spać :-D i byle do poniedziałku hehe
 
Co lekarz powiedział. Jest pecherzyk a żóltkowy? Powinno byc widac na usg taka jakby kropeczke.
Mój lekarz to ultra nie rozmowny człowiek i ciężko z niego coś wyciągnąć a ja pojęcia do dzisiaj nie miałam ze powinien być pęcherzyk ciążowy i zoltkowy. Ja patrząc na ekran widziałam pęcherzyk ciążowy a w środku taka mała kropeczka oddalona odrobine od ściany pęcherzyka i tak jak by na niteczce. Lekarz powiedział ze pęcherzyk ciążowy jest ładny i ze pare dni powinno być serduszko i mam umówić się za tydzień. Oczywiście wydruku zdjęcia nie dostałam 🙁
 
Mój lekarz to ultra nie rozmowny człowiek i ciężko z niego coś wyciągnąć a ja pojęcia do dzisiaj nie miałam ze powinien być pęcherzyk ciążowy i zoltkowy. Ja patrząc na ekran widziałam pęcherzyk ciążowy a w środku taka mała kropeczka oddalona odrobine od ściany pęcherzyka i tak jak by na niteczce. Lekarz powiedział ze pęcherzyk ciążowy jest ładny i ze pare dni powinno być serduszko i mam umówić się za tydzień. Oczywiście wydruku zdjęcia nie dostałam 🙁
No to nie masz sie czym przejmowac. Dziewczyny ci pisaly ze za wzczesnie na serduszko. U mnie nie bylo widac zoltkowego. Napewno bedzie dobrze. Jesli lekarz nic nie wspominaal o jakis nieprawidlowosciach tzn ze wszystko jest ok. Nie rozumiem dlaczego nie dostalas wydruku. Dziewczyny ja wiem ze te wizyty sa stresujace ale musicie znac swoje prawa. Ja od razu wolalam o zdjecie z usg. Nie robia wam laski w koncu placimy duze pieniadze. Ja bym nie wyszla z gabinetu nie wyciagajac od lekarza informacji jakie mnie interesowaly. Od tego sa i walczcie o swoje.
 
reklama
No to nie masz sie czym przejmowac. Dziewczyny ci pisaly ze za wzczesnie na serduszko. U mnie nie bylo widac zoltkowego. Napewno bedzie dobrze. Jesli lekarz nic nie wspominaal o jakis nieprawidlowosciach tzn ze wszystko jest ok. Nie rozumiem dlaczego nie dostalas wydruku. Dziewczyny ja wiem ze te wizyty sa stresujace ale musicie znac swoje prawa. Ja od razu wolalam o zdjecie z usg. Nie robia wam laski w koncu placimy duze pieniadze. Ja bym nie wyszla z gabinetu nie wyciagajac od lekarza informacji jakie mnie interesowaly. Od tego sa i walczcie o swoje.
Masz 100% racji. To ze na serduszko za szybko to wiem ale tez pęcherzyk zoltkowy mnie rozbił. Całej procedurze towarzysza ogromne emocje i czasami biorą górę. Napisałam Ci cm widziałam ale czy to faktycznie było to ci bym chciała to inna sprawa. Głupia jestem ze nie wzięłam zdjęcia ale to właśnie jest ten stres i emocje. Ehh za każdym razem przed wizyta układam sobie pytania a potem wychodzę i dupa. Dosłownie! Zapytam o polowe tego co bym chciałam. Mój lekarz uchodzi za mało rozmownego i uważa wszystko za oczywiste co powoduje ze nic nie tłumaczy i po prostu mam w głowie najgorszy scenariusz. Dziękuje Ci za odp i kopa.
 
Do góry