reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny, wpadłam się przywitać jako nowa :) i pogratulować wszystkim, którym się udało !!!
31 lat, Jestem po 3 IUI - niedanych, od wczoraj przygotowuję się do pierwszej IVF - puregon 225.
We czwartek mam wizytę kontrolną.
Ogólnie jestem po laparoskopii - dwa mięśniaki, niedrożny jeden jajowód, mój mężczyzna ma trochę obniżone parametry :(
Trzymajcie proszę kciuki, już jakiś czas się staramy i nic...
Dobrze czułyście się podczas symulacji?
Witaj. Ja przeszlam stymulacje bardzo dobrze. Troche napuchlam w okolichach brzucha i nic poza tym. Powodzenia;)
 
reklama
Dzięki, super że jesteście...[emoji173][emoji173]
Wczoraj sikaniec wyszedl negatywny więc boję się że już pozamiatane, ale jednak nadzieja umiera ostatnia...
Sikaniec oszukaniec! Mi przy becie 1800 wyszła blada kreska, wiec wcale się tym nie sugeruj. Wierze, ze bedzie dobrze :)
Wiesz koło ktorej beda wyniki?
 
Sikaniec oszukaniec! Mi przy becie 1800 wyszła blada kreska, wiec wcale się tym nie sugeruj. Wierze, ze bedzie dobrze :)
Wiesz koło ktorej beda wyniki?
Już są. Beta negatywna[emoji22][emoji22]
3 stymulacje, 5 transferów i w tym tylko jedna ciąża pozamaciczna...
Mamy słabe nasienie i zarodki, problemy immunologiczne, cienkie endo...
Nie wiem co dalej... to miała być ostatnia stymulacja... Ale ja nie moge sie z tym pogodzić...
 
Przeraził am się dziś czuję się jak przed okresem chyba tylko piersi nie bola jak zawsze miałam skurcze i to takie dość silny był jeden. .. boje się s przyjdzie ta wredota malpa jestem 7 dpt 5 dniowej blastki miała któraś tak? Do piątku oszaleje staram się nie wariowac ale nie jest to proste
Możesz iść w 8dpt na bete. Ja tak robiłam a są odważne które 6dpt robią
 
reklama
Już są. Beta negatywna[emoji22][emoji22]
3 stymulacje, 5 transferów i w tym tylko jedna ciąża pozamaciczna...
Mamy słabe nasienie i zarodki, problemy immunologiczne, cienkie endo...
Nie wiem co dalej... to miała być ostatnia stymulacja... Ale ja nie moge sie z tym pogodzić...
Trzymaj się kochana 😔 czekałam na twoją bete jak na swoją. Nie wierzę że musimy przez to przechodzić. Jednak jesteśmy silne, i wierzę że jeszcze się nie poddasz. Zobaczysz że za niedługo przyjdą siły na dalszą walkę.
Przytulam mocno
 
Do góry