reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie biorę luteiny tylko Progesteron Besins doustnie. W mojej klinice lekarz nie przepisuje luteiny tylko zawsze właśnie ten lek który ja biorę. Właściwie nie wiem dlaczego...
Twój transfer zakończony pozytywnie?
Strasznie się stresuję, naczytalam się o ciążach pozamacicznych i innych strasznych rzeczach... Jak pewnie każda z Was swiruje przed beta.
Progesteron besins tez bralam plus luteina dopochwowo i estroferm.bralam po transferze.Tak zakonczony sukcesem za niecaly miesiac powitamy na swiecie Nasza upragniona corcie Mozesz miec wahania progesteronu faktycznie.Ja tez swirowalam, ze sie nie uda, ze jest zle a sie udalo maz wierzyl od poczatku ze sie uda Bedzie dobrze zobaczysz Transfer mrozaka czy swiezy?
 
reklama
To bardzo współczuję, nie miałam pojęcia. Duzo nospy przyjmowalas w trakcie ciąży?
E zas bez przesady. Napiecie jest juz wyrównane :) wszystko jest ok. Coprawda jeszcze nie chodzi a skonczyl juz 14 m-cy ale jest wysoki bardzo i rehabilitantka mi nawet mowila ze jak pozniej bedzie chodzik to będzie dla niego dobrze. Do 7 tc gdzies brałam po 6 dziennie - 3x2 a później tez pewno sie zdazalo alw nie w takich ilościach
 
Progesteron besins tez bralam plus luteina dopochwowo i estroferm.bralam po transferze.Tak zakonczony sukcesem za niecaly miesiac powitamy na swiecie Nasza upragniona corcie Mozesz miec wahania progesteronu faktycznie.Ja tez swirowalam, ze sie nie uda, ze jest zle a sie udalo maz wierzyl od poczatku ze sie uda Bedzie dobrze zobaczysz Transfer mrozaka czy swiezy?
Świeży, 3 dniowy zarodek. Ja oprócz Progesteronu biorę jeszcze prolutex w zastrzykach raz dziennie.
Mam nadzieję bo chyba już nie będę w stanie pozwolić sobie na kolejne podejście a mrozakow brak...
 
Mi lekarz powiedział "jak będę na siłach " Także poczekalam do miesiączki i zaczełam. Przed transferem musiałam się zabezpieczac

Dziękuje za odpowiedz, no mi już ochota się pojawia ale boje się trochę żeby czegoś nie podrażnić a z drugiej strony bardzo potrzebuje bliskości. Hormony mi szaleją po tej stymulacji
 
Powinno już coś wyjść. Tylko potem i tak trzeba powtarzać i trochę nerwów stracić. Większość tutaj jest niecierpliwych:)
W takiej kwestii chyba niecierpliwość to norma [emoji6] ja mam niby objawy podobne jak po ostatnim udanym transferze, ale infekcja mnie męczy. I się boję tego kichania [emoji29] Ale może zaczekam choć do 9dpt.
 
reklama
Do góry