reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

:no::szok:
Oo ja już myślałam ze zostałam sama na pokładzie
Nie mowie ze jestem szczęśliwa,ale jestem chodz wolałabym żebyście już skończyły ta katorge . Dawno mnie nie było tutaj nje zaglądam do grupy bo myslalam ze wszystkie to nowe osoby . U mnie dalej walka hmmm jak to powiedziec szykuje się na 10 transfer:angry: przeniosłam się do Polski do Lewego:happy:a u ciebie jak sprawa wyglada?
@Szczescie1986 pozdrawiam nie jesteś sama kochana to czekamy na super wieści. Pozdrawiam wszystkie was te starsze za moich czasów starań o tulisie i te terazniejsze ❤❤❤
 
reklama
:no::szok:
Oo ja już myślałam ze zostałam sama na pokładzie
Nie mowie ze jestem szczęśliwa,ale jestem chodz wolałabym żebyście już skończyły ta katorge . Dawno mnie nie było tutaj nje zaglądam do grupy bo myslalam ze wszystkie to nowe osoby . U mnie dalej walka hmmm jak to powiedziec szykuje się na 10 transfer:angry: przeniosłam się do Polski do Lewego:happy:a u ciebie jak sprawa wyglada?
@Szczescie1986 pozdrawiam nie jesteś sama kochana to czekamy na super wieści. Pozdrawiam wszystkie was te starsze za moich czasów starań o tulisie i te terazniejsze ❤❤❤
 
dziewczyny mam do WaS czysto logistycznie pytanie - ile mniej wiecej trwa cala procedura krotkiego protokolu ?
Hmm. Krotko ;) u nas od decyzji,ze zaczynamy stymulacje, leki, punkcja, transfer niecaly miesiac. Nie pamietam dokladnie, ale od 2dc leki, puncja chyba w 14dc a transfer w 19. Nie wiem czy dobrze zrozumialam Twoje pytanie. W kazdym razie 2 czerwca byla pierwsza wizyta w klinice, potem 2 wizyta juz z kompeltem badan 4 lipca, 10 sierpnia punkcja, 15 sierpnia transfer. I u mnie nieregularne @.. na cykl do stymulacji czekalam 41dni ;/
 
Hej dziewczyny, mam pytanie do tych, które nie miały transferu po punkcji. Kiedy od punkcji można współżyć? Nie zapytałam lekarza. Na ostatnim usg robił mi usg przez brzuch wiec rozumiem ze nie chcieli tam nic naruszyć ale jak to jest z inna penetracja?
 
Hmm. Krotko ;) u nas od decyzji,ze zaczynamy stymulacje, leki, punkcja, transfer niecaly miesiac. Nie pamietam dokladnie, ale od 2dc leki, puncja chyba w 14dc a transfer w 19. Nie wiem czy dobrze zrozumialam Twoje pytanie. W kazdym razie 2 czerwca byla pierwsza wizyta w klinice, potem 2 wizyta juz z kompeltem badan 4 lipca, 10 sierpnia punkcja, 15 sierpnia transfer. I u mnie nieregularne @.. na cykl do stymulacji czekalam 41dni ;/
wlasnie o to mi chodzilo - dziekuje slicznie ;)
 
reklama
Dziewczyny, pomocy nie wiem co myśleć. Od kilku miesięcy śledzę forum ale jeszcze nie miałam okazji się udzielić. Ale dzisiaj potrzebuje pomocy, wsparcia, porady...
Mam za sobą 2 nieudane transfery. Teraz jestem w 10 dpt i od 2 dni mam dziwne plamienia. Raz brązowe raz jakby krew zmieszana ze sluzem... A czasami nic. Bardzo skąpe. Ale jednak martwię się. Beta dopiero za 4 dni... Czy ktoś z was miał podobna sytuację? O czym mogą świadczyć te plamienia? Myślałam o implantacji ale kurcze to chyba za późno?
 
Do góry